Wpis z mikrobloga

Witam. Czy takie praktyki są w ogóle legalne? Wpłaciłem stówkę bez żadnego bonusu, zagrałem za 4 ziko, a oni teraz nie pozwalają mi wypłacić reszty twierdząc, że muszę nią obrócić? Te pieniądze mam na saldzie głównym więc powinienem je móc w każdej chwili wypłacić. Support też niezły... wklepał formułkę nie poczekał na odpowiedź i zwiał z czatu. #etoto #bukmacherka
ssjfrytek - Witam. Czy takie praktyki są w ogóle legalne? Wpłaciłem stówkę bez żadneg...

źródło: 335748838_178914224904071_2928593842108058028_n

Pobierz
  • 5
@ssjfrytek: U większości bukmacherów obowiązuje zasada, że wpłacone pieniądze należy obrócić (w sensie raz nimi zagrać) przed wypłaceniem ich. Pewnie ma to na celu uniemożliwienie prania brudnych pieniędzy - wpłacasz wypłacasz masz dowód, że środki są wygrane z bukmachera. Więc jeśli chcesz wypłacić lepiej zagrać najmniejszy możliwy kurs (oczywiście żeby nie być na minusie przy bardzo niskim kursie).
@typomatic: śmieszne trochę, ale pewnie tak jest. Piorę 100 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nic pogram sobie na etoto za małę kwoty w najbliższym czasie, a potem usunę konto za brak profesjonalizmu ze strony supportu. Dzięki.
Cześć, @ssjfrytek. Nie jest to nasz wymyślony zapisek w regulaminie, aby utrudnić życie graczom, tylko są to standardowe praktyki AML. Może poczekaj z usunięciem konta. Damy Ci freebet i sprawdzisz, czy nie warto u nas zostać? (òóˇ)