Wpis z mikrobloga

wystarczy usiąść

@Kremufka2137 To jest absolutnie wykluczone! Zaklinam cie! Jak śmiesz!?..Jak ci nie wstyd proponować tak niemęską pozycje w czasie oddawania moczu. Zapamiętaj to sobie raz na zawsze - Jesli jesteś prawdziwym mężczyzną to bez względu na okoliczności, masz szczać na stojąco. A gdy siedzisz na klopie i 2 metrową kake wydalasz, to wtedy też NIE WOLNO CI nawet pojedynczej kropli moczu uronić. ;p
cheeseandonion - wystarczy usiąść
 
@Kremufka2137 To jest absolutnie wykluczone! Zakl...

źródło: OccasionalAdoredIraniangroundjay-poster

Pobierz
btw sikania to przypomniałem sobie właśnie znajomego z dzieciństwa. "Graber" mial ksywę i był od nas (kilkusobowa ekipa zaprzyjaźnionych koleżków) parę lat starzy. Graber był pier*olniety nieobliczalny i agresywny - jak nie strzelał w nas z wiatrówki, to znowu żuł w ustach żyletki czy kiepowal szlugi na języku lub brzuchu albo skakał na rowerze z dachu garażu.
Któregoś dnia wyciął nam paskudny numer polegający na tym, ze stojąc odwrócony do nas w
@Fenrirr: dlatego go nie włączam i z przymkniętymi powiekami sunę w kompletnych ciemnościach do kibla,. Po drodze potykając się o buty, otwieram framugą luk brwiowy i nie zrażając się tą drobną kolizją, docieram do kibelka. na pamięć podnoszę klapę, siadam, leje, kończę i słyszę ze cos kapie. Sięgam wiec po omacku ręka do kranu i dokręcam zakręcone kurki. Nadal cos kapie. Otwieram oczy, zapalam światło, a to mi z łuku krew
ale włączenie światła w środku nocy naprawdę może resztę snu #!$%@?ć


@Fenrirr: polecam zainstalować kolorowego leda w lazience i go włączać na noc. Ja duzo sikam w nocy bo mam slaby sen i to czerwone światło to gamechanger. Czasem w ogole nie pamiętam żebym wstawal w nocy