Wpis z mikrobloga

@x3noN: bilety jestem w stanie zrozumieć, że chcą od organizacji, bo organizacja też w jakimś stopniu zyskuje jak influ się znajdzie na wydarzeniu, wrzuci jakieś story, pewnie jakaś część widzów jedzie na wydarzenie, żeby zobaczyć tych influ. Budują też relacje z inluencerami na przyszłość. Ale, że im szkoda 35zł na ppv i piszą do nich, żeby im kody wygenerowali to mnie zdziwiło xD
@x3noN: Czy Ci ludzie nie mają godności żeby przy zarobkach parędziesiąt tysięcy złotych miesięcznie kupić bilet jak zwykły człowiek na wydarzenie które Cie interesuje? Naprawdę od tych dzieci ich wielbiących na każdym kroku naprawdę tym ludziom się #!$%@? rzeczywistość. Jakby co najmniej jakieś ważne funkcje państwowe pełnili. Wystarczy przecież usunąć konta na social mediach i nie różnią się niczym od Pani w żabce.
@matkababkaiprababka: podobnie jest z cenami paliw, ile to influ nagrywało non stop storki na insta jak płakali przy dystrybutorach, niektórzy wręcz krzyczeli i wyrywali pistolet z wężem a potem cyk za parę godzin storka z 1 klasy w luksusowym locie gdzieś
@x3noN Ja #!$%@? influencerom od dobrobytu to się już naprawdę #!$%@?ło w dupach xD Niedługo nierobom trzeba będzie płacić za to że oddychają albo że my oddychamy tym samym powietrzem co oni, obyście #!$%@? musiały iść kiedyś do normalen pracy tfuuuu