Wpis z mikrobloga

@Usunelem_Konto: Trybunał w Hadze nie jest zależny od USA twoje insynuacje że to USA spowodowały wydanie nakazu aresztowania Putina godzą w dobre imię tej instytucji. W dodatku powielasz rosyjską propagandę o tym że wszystkie instytucje międzynarodowe są pod pełną kontrolą USA.
@Usunelem_Konto: To co piszesz jest tak głupie że nawet insynuujesz że Putina oskarżono o pedofilię co jest totalną bzdurą. Wydaje mi się że możesz problemy z odbiorem rzeczywistości i powinieneś udać się do specjalisty.
@Usunelem_Konto: Dlaczego nakaz aresztowania Trybunału miałaby zależeć od strącenia drona? To nie jest decyzja polityczna, tylko prawna bazująca na dowodach na udział Putina w ludobójstwie (wiedział i brał udział w procederze uprowadzenia dzieci)
@Kqr80: Patrząc na wydarzenia mogło to być zapłonem. Nawet Turcja wydała zgodę na Finlandie w NATO. Jestem dobrym obserwatorem wydarzeń a to poleciało jak domino akurat w czasie kiedy zaatakowali drona amerykanów.
@Usunelem_Konto: Turcja ok, ale z decyzją ws. Putina to zbieg okoliczności, nie sądzę żeby sędziowie śledzili newsy i jak przeczytali o dronie to zdecydowali "o to teraz damy nakaz", albo żeby ktoś miał na nich naciskać. W sensie: decyzja MTK jest merytorycznie uzasadniona i nie widzę w tym pozoru czy gry politycznej