Wpis z mikrobloga

Ruskie to naprawdę są debile bez zębne kanalie xD Przez to co zrobili z dronem. Poszła lawina przyspieszonych akcji w stosunku do Rosji w tym nawet nakaz aresztowania pedofila putina. Jestem tez pewien, ze USA nie beda sie teraz patyczkować jak zbliży sie jakiś samolot ruskich do terenów USA to go zestrzelą.
#ukraina #rosja #usa
  • 20
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Trybunał w Hadze nie jest zależny od USA twoje insynuacje że to USA spowodowały wydanie nakazu aresztowania Putina godzą w dobre imię tej instytucji. W dodatku powielasz rosyjską propagandę o tym że wszystkie instytucje międzynarodowe są pod pełną kontrolą USA.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: To co piszesz jest tak głupie że nawet insynuujesz że Putina oskarżono o pedofilię co jest totalną bzdurą. Wydaje mi się że możesz problemy z odbiorem rzeczywistości i powinieneś udać się do specjalisty.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Dlaczego nakaz aresztowania Trybunału miałaby zależeć od strącenia drona? To nie jest decyzja polityczna, tylko prawna bazująca na dowodach na udział Putina w ludobójstwie (wiedział i brał udział w procederze uprowadzenia dzieci)
  • Odpowiedz
@Kqr80: Patrząc na wydarzenia mogło to być zapłonem. Nawet Turcja wydała zgodę na Finlandie w NATO. Jestem dobrym obserwatorem wydarzeń a to poleciało jak domino akurat w czasie kiedy zaatakowali drona amerykanów.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto: Turcja ok, ale z decyzją ws. Putina to zbieg okoliczności, nie sądzę żeby sędziowie śledzili newsy i jak przeczytali o dronie to zdecydowali "o to teraz damy nakaz", albo żeby ktoś miał na nich naciskać. W sensie: decyzja MTK jest merytorycznie uzasadniona i nie widzę w tym pozoru czy gry politycznej
  • Odpowiedz