Wpis z mikrobloga

nienawidzę PiSu całym swoim serduszkiem ale coś wam powiem. mam wrażenie że odkąd zaczęli rządzić to ludziom naprawdę żyje się lepiej. no zabijcie mnie za te słowa, ale takie mam wrażenie. ja na co dzień mieszkam zagranico, Polskę odwiedzam jakieś 2-3 razy w roku i swoje obserwacje opieram na tym co widzę u rodziny i znajomych. absolutnie u każdego jest lepiej, i u tych pracujących i u tych na emeryturze. niby wszystko drożeje itp. ale ludzie się budują, robią remonty, u tych co kiedyś było biedniej teraz stoły zastawione, wnętrze ładnie urządzone, na nic nie brakuje (ciocia u której dziś byłam). weźcie mnie jakoś sprowadźcie na ziemię...


#polityka #pis ##!$%@?
  • 6
  • Odpowiedz
@szzzzzz: U mnie podobnie za platformy jakiegoś marnego fona z androidem miałem, a teraz iPhone Pro. To w żadnym wypadku nie jest zasługa mojej pracy, a wszystko to po prosty zasługa pana Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
mam wrażenie że odkąd zaczęli rządzić to ludziom naprawdę żyje się lepiej.


@szzzzzz: ludowi żyje się lepiej. Patusom, fanatykom, rolnikom, emerytom, górnikom, urzędnikom, księżom.
Odróżnij lud od ludzi. Ludziom żyje się gorzej, bo nie nadążają z robieniem na lud
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Amatorro i wszyscy tak nagle wzięli się do roboty? no okej, niech będzie, a skąd to się wzięło?
@thorgoth w moim środowisku są także przedsiębiorcy i ludzie pracujący w prywatnych firmach i o nich też jest ten wpis, żeby nie powiedzieć szczególnie o nich
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Polska płynie na globalnej koniunkturze. Dzięki dostępowi do rynku handlu i pracy UE Polska rozwija się pomimo polityków, a dzięki ciężkiej pracy przedsiębiorców i pracowników (często za granicą).
Problemy są widoczne gdzie indziej np. w długu. W czasie rozkwitu, gdy dobrze zarządzane kraje budowały rezerwy, Polska PiS i tak się zadłużała. Polska PO potrafiła znaleźć szybkie oszczędności w czasie kryzysu 2008 i wyjść z niego lepiej niż większość Europy. Dług
  • Odpowiedz