Wpis z mikrobloga

Ukraina trenuje przed wielką kontrofensywą która wypchnie Rosjan z Ukrainy. Na filmie widzimy ukraińskich żołnierzy którzy na otwartym terenie pod ostrzałem artyleryjskim przeprowadzili szturm na rosyjskie pozycje. Taktyka walki dziwnie zbliżona do tej stosowanej przez Rosję która wysyła masowo żołnierzy na śmierć. Jak widać Ukraińskie dowództwo uczy się od Rosjan prowadzenia wojny. Oczywiście warto zaznaczyć że Ukraina ponosi MINIMUM 7 krotnie mniejsze straty niż Rosja. Nie ma też dowódów że w tym szturmie zginął bądź został ranny chociaż jeden ukraiński żołnierz.
#ukraina #wideozwojny #rosja #wojna
Koniasz - Ukraina trenuje przed wielką kontrofensywą która wypchnie Rosjan z Ukrainy....
  • 14
@Koniasz: Nieźle ich tam zmasakrowali, ale i tak 50% się przedarło. Pewnie myśleli że obszar nie kryty przez artę, podejrzewam wcześniejsza arta lub jej atrapy była rozwalona a ruskie szybko pociągnęli artę tę prawdziwą lub z obwodów.
Widać że na piechotę nie trzeba mieć ekstra precyzyjnej celności bo odłamki robią robotę.
Leżeć w zaroślach i udawać ninja czekając aż im spadnie na głowę artyleria?


@tos-1_buratino: Jak widać spadła im na głowę na otwartym terenie.

Pewnie myśleli że obszar nie kryty przez artę, podejrzewam wcześniejsza arta lub jej atrapy była rozwalona a ruskie szybko pociągnęli artę tę prawdziwą lub z obwodów.


@Pabick: Może uwierzyli we własną propagandę, wedle której Rosja nie ma amunicji xD.
ten sam film na sadolu mówi ze to ruska piechota.... ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ProElo: Akurat ja go wziąłem z sadistica i był podpisany że to Ukraińcy. Na rosyjskim telegramie też jest podpisany że to ukr