Wpis z mikrobloga

@gnomol chyba nie, unikam takich. Miałem kiedyś przyjaciela, atrakcyjny, mógł mieć powodzenie, ale był dość autystyczny, więc nawet nie wiem, czy kiedykolwiek miał jakąś dziewczynę. Ogólnie unikał tematu
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@brzoza5678 Kiedyś jedna dziewczyna była zła chociaż umówiliśmy się na koleżeńskie spotkanie, że przyszedłem sam, a kolega miał dołączyć później.
  • Odpowiedz
@gnomol: mam kolegę, 160cm, ryj 2/10, rucha 15 modelek prosto z wybiegu tygodniowo i ma 5 żon. Aha, musze dodać - 30+, mieszka w pokoju u rodziców, bezrobotny, z brzuchem, alkoholik
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bumelante ja jestem ciepły ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A on jest właśnie zimny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Tak mi się wydaje. Inaczej może by na mnie poleciał.
Ale pewnie nie, bo jestem na niego za brzydki. Chociaż kiedyś razem spaliśmy w jednym łóżku. Ale tylko spaliśmy, nic więcej.

Ale ogólnie to nie wyobrażam sobie jego w związku. Jest właśnie dosłownie zimny. Kiedyś go lubiłem,
  • Odpowiedz
@gnomol: Mialem w liceum. Z wygladu moze bardziej high tier normie, ale bardzo pewny siebie, cwiczyl jakies sztuki walki. Pamietam jak raz szedlem z nim i innym znajomym to opowiadali o akcjach z dziewczynami, mi bylo glupio, tylko sie przysluchiwalem w milczeniu, bo dla mnie to byla abstrakcja. Choc z drugiej strony byla w liceum jedna laska zainteresowana mna, ale akurat nie podobala mi sie specjalnie. Zreszta jak sie cierpi na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@slabart12 Rozumiem, ja byłem świadkiem ,,zalotów" moich kolegów, ponieważ chodziłem na imprezy. Sytuacje te uświadomiły mi, jaką rolę odgrywa wygląd i że dynama u brzydala nie daje nic w kwestii podrywu.
  • Odpowiedz