Wpis z mikrobloga

Wiecie kto to przegryw totalny?

To facet mieszkający na wsi bez prawa jazdy i samochodu.
Trzeba podkreślić że życie na wsi a życie w mieście to w tym kraju dwa różne światy. Posiadanie czterech kółek w dużej aglomeracji często jest zbędne gdyż wszędzie jest blisko i dobra komunikacja. Natomiast na totalnym odludziu gdzie jedzie jeden PKS na cały dzień chłop bez auta jest skazany na wyginięcie. To jest absolutna porażka na każdym polu. Coś co zabija możliwość jakiejkolwiek interakcji ze światem zewnętrznym. Własny pojazd to na wsi symbol zaradności, niezależności i wolności. Facet który tego nie posiada jest automatycznie skreślony w oczach każdej szanującej się kobiety. No bo jak sobie wyobrażacie życie z kimś takim? Nie przyjedzie na randkę bo nie ma jak, nie podwiezie bo nie ma czym, nie można na niego liczyć w awaryjnej sytuacji. Taki meżczyzna jest po prostu nieporadny życiowo. Byłby dla partnerki tylko ciężarem coś jak madka z bombelkiem dla chłopa na Tinderze. Zobaczcie że te Sebixy z #!$%@? Wielkiego choć inteligencją nie grzeszą to potrafią zadbać o to by mieć czym się poruszać na odciętym od cywilizacji zad00piu. I oni potrafią coś wyrwać bo nie jedną Karynę pociąga ta ich niezależność jaką daje wehikuł. Błagam tylko nie piszcie mi w komentarzach że nie każdy się nadaje do prowadzenia bo znam osoby lekko upośledzone i one jazdę ogarniają więc żeby nie móc jeździć tym bardziej po wiejskich drogach bez praktycznie żadnego ruchu to chyba trzeba mieć zespół downa. Zrobienie prawka to tylko kwestia treningu, uporu i kasy którą trzeba w to włożyć.

#przegryw #prawojazdy
Larsberg - Wiecie kto to przegryw totalny? 

To facet mieszkający na wsi bez prawa ja...

źródło: comment_o0TD9gnmvCUKXHtBcS8eNxUaoptWKsiq

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Evarrrez: różnie. Na łuku, na skrzyżowaniach... Chłop ewidentnie nie nadaje się do jazdy. Mam słabą wyobraźnię przestrzenną, jeszcze gorszy refleks i brak umiejętności podejmowania szybkich i właściwych decyzji w czasie rzeczywistych, których nie da się cofnąć i zrobić jeszcze raz inaczej.
  • Odpowiedz
: próbowałeś zmienić instruktora?


@Evarrrez: dobierałem dodatkowe jazdy w różnych szkołach, z różnymi instruktorami. To nie od instruktora leży. Po prostu chłop jest zbyt zj%#%ny, żeby nauczyć się dobrze jeździć i zdać egzamin na prawko. Taką chłop ma głowę, takie ma geny i nic na to nie poradzi.
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: polecam egzamin we Wloclawku. Nie znam zawodnika, ktory moglby tam nie zdac 3 razy. O tramwajow, same ronda jednopasmowe, a word na #!$%@? do ktorego dojazd z centrum to minimim 15 minut. Ledwo 2 pasmowa łatwa droga blisko. Pomysl
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: z tego co piszesz w 2014 ostatni raz zdawałeś? Na placu miałeś sam łuk i górkę po zmianach. Czy też parkowanie? Powiem ci co zrobić. Podstawa to opanowanie jazdy. Jeśli masz możliwość jeździć po wioskach to świetnie. Musisz doprowadzić do stanu, kiedy obudzony o 3 w nocy wsiadasz i robisz to automatycznie- zmiana biegów, sprzęgło, kierunki, redukcje musisz mieć opanowane z zamkniętymi oczami. Wtedy to z górki- wybierz sobie
  • Odpowiedz
Podstawa to opanowanie jazdy. Jeśli masz możliwość jeździć po wioskach to świetnie. Musisz doprowadzić do stanu, kiedy obudzony o 3 w nocy wsiadasz i robisz to automatycznie- zmiana biegów, sprzęgło, kierunki, redukcje musisz mieć opanowane z zamkniętymi oczami


@bitrab: za mało jeździłem, żeby mieć porządnie opanowane prowadzenie samochodu
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: to na wiosce masz świetne możliwości do tego. Zawsze kierunek szybko wolno. Ryzyko policji znikome. Koleżka z samochodem niech sobie obok piwkuje czy co on tam lubi, a Ty ujeżdżasz. Na wiosce zawsze taki ktoś się znajdzie
  • Odpowiedz