Wpis z mikrobloga

#ukraina
@BayzedMan:

To zdjęcie też jest według ciebie w polsce XD? Ty jesteś poważny XD ? Zdjęli ogłoszenie bo zaczaili pewnie że się wydało profil tego szrota dalej jest tylko ta jedna aukcja zniknęła.

no chyba że trolle rosyjskie przejęły konto wystawiły ogłoszenie karetki której zrobili zdjęcia na miejscu żeby było na nich xD

https://tvoibus.olx.ua/uk/#items
Pobierz noopek2 - #ukraina 
@BayzedMan: 

To zdjęcie też jest według ciebie w polsce XD? Ty j...
źródło: ss1
  • 10
@noopek2: ja nie wiem o co ci chodzi, przecież jeśli Ukraińcy dostali jakiś sprzęt od Polaków - czyli jakby nie patrzeć od swoich braci , to ja nawet nie dopuszczam takiej możliwości żeby oni mogli nas jakoś kantować. Tak samo było ze starlinkami, to jest ruska prowokacja i tyle. Żaden cywilizowany naród by się tak nie zachował, zresztą nawet jakby to była prawda to przecież oni walczą o demokrację i naszą
@BayzedMan: Trzymaj adres firmy która sprzedawała go, usuneli bo pewnie niewygodne jednak że szrot ukraiński sprzedaje karetkę polską ze zbiórki. Na google maps masz ścianę przy której robili te zdjęcie z tą jasną cegłą i ten duży budynek z tyłu jest też na kolejnym zdjęciu z ogłoszenia wstawiłem z nim post. Dalej będziesz pisał że to ruska propagadna i fejk ? Może zadzwonimy do tego szrotu niech wyjaśni czemu sprzedaje i