Wpis z mikrobloga

@sskowron: jestem na etapie poszukiwania ekspresu i powiem szczerze co widzę jak ktoś pisze o melitta to dodaje że cieknie albo nie działa spieniacz. Na jednym z forum o kawie mówią że melitta i Jura rządzi, ale jak się wchodzi wszędzie i czyta komentarze to mega dużo problemów z tymi Melittami.
@Kaolin28: powiem tak, ekspres sam w sobie spoko, kawa dobra, powtarzalna, mam go od 3,5 roku. Jedyna usterka jaka była to zatkany napowietrzacz mleka. Było to w lipcu 22, teraz znowu się to pojawiło. Jednak teraz nie wysłałem nigdzie ekspresu, a sam go rozkręciłem, wyciągnąlem napowietrzacz i przetkałem zatkaną dziurke. Do dziurki należy użyć jak najdrobniejszej igły bo nie można jej powiększyć. I tyle i aż tyle.
@sskowron: a nie napotkałes wszech obecnego problemu Melitty, że woda leci zamiast do kubka to gdzieś tyłem prosto do tacki i ogólnie tego, że nawet jak ekspres działa to po prostu dużo wody zbiera się w tacce z niewiadomych przyczyn nawet jak stosujesz pojemnik jako zbieracz na wodę podczas płukania urządzenia po każdym włączeniu i przed wyłączeniem?