Wpis z mikrobloga

#mazda #samochody

Mircy, wpadła mi w oko mazda 3, wersja hikari z automatem.
Warto? Ta wersja to 140k, jeśli brałbym jeszcze skórę to 148. Jakoś inne auta z tego segmentu zdają się odstawać, zwłaszcza wewnątrz.
Pół roku czekania od zamówienia.
Proszę o opinię.
  • 10
@MinusZero: a jaki silnik? 150 czy 186? Ja mam 150 w cx-30, powiem tak: czapki z głowy to nie zrywa jeśli chodzi o przyspieszenie ;)
Poza tym wnętrze i wszystko jest ok, chociaż 3 trochę ciaśniejsza i bagażnik mniejszy. Zawieszenie też trochę twarde.
Najlepiej się przejedź takim :)
@Alpha_Male: Z mazdami tak jest bo one są wolnossące. Jak nie wkręcisz na najwyższe obroty to nie czujesz przyspieszenia

@MinusZero Dołóż 30k i weź audi a4 z wyprzedaży. Też będzie wolne ale wygodniejsze, nawet jeśli bez hud
@Alpha_Male: silnik 150 w sedanie gdzie bagażnik wydaje się ogromny, myślę że dwóm pasażerom może być tam podobnie wygodnie jak na tylniej kanapie która oferuje mało miejsca. Inne auto w tej klasie czy to Twoim zdaniem dobry wybór?
@MinusZero: a, ja myślałem o HB, sedana to nawet nie brałem pod uwagę, więc się nie wypowiem.
Ja kupiłem mazdę, więc co ja mogę powiedzieć, moim zdaniem auto w porządku. Wtedy jeszcze wybierałem między tym, kia xceed i corollą. Teraz pewnie wziąłbym pod uwagę proceeda.
@KOLEGAMAMY: może rzeczywiście ciaśniejsza to złe określenie, chyba chodziło mi tylko o bagażnik ;) w HB jest po prostu mały.

Cx30 to mały suv na płycie cx3


A cx-30 jest na płycie 3. Cx3 był na płycie 2.