Wpis z mikrobloga

#genshinimpact Nic ciekawego na tagu to popytam se
-Ganyu gracie pod frost czy melt? Co wolicie?
-Dendro wywróciło jakoś mete lub coś? Tak patrze na tier listy to się pozmieniało lekko(np widze hu tao spadła, raiden wyzej, ale pewnie co tier lista to inaczej ułozone postacie)
-Skończyłem grać przed dendro(chyba w 2.7, nie pamietam), własnie zaczynam robić 3.0 content, jakie ogólne wrażenia macie o dendro? kraina/postacie/questy. Przed przerwą jedynie co robiłem to wchodziłem -> daily questy -> czasem artefakty, mam nadzieje ze znowu będę miał ochote grac xd
-Są jakieś przecieki jaka kraina po dendro?
A i na koniec
Jestescie meta player czy nie? Osobiscie jak widze postac w najnizszym tierze to nie ruszam, nawet jak sie podoba, kumpel za to kieruje się wyłącznie tylko wyglądem. W sumie nie wiem co mi daje ta meta, abyssa i tak nie robie xD
  • 10
Gram Ganyu pod melt i frost i hyperfridge (Raiden em,Nahida, Yelan, Ganyu), bo to bardzo wszechstronna postać :)
Dendro wywruciło mete- teraz Hyperbloom jest najlepsze do wszystkiego, przywróciło elektro do życia i wiele słabszych postaci teraz jest dobrych.
Ja kieruje się metą, mam 3 najlepsze postaci (Kazucha, Yelan, Nahida) na c2 i wyfarmione artefakty na max + Hu Tao którą bardzo lubię.
@DoubleWu:
Melt z Nahidą, inaczej za dużo zachodu.
Dendro dużo dało elektro postaciom jak Keqing czy Yae. Hydro i pyro też dostało nowe możliwości.
Fabuła na moje bardzo dobra, chociaż jest jeden quest z "leśnymi dziadkami" który trwa zdecydowanie za długo imo.
Fontaine ma być następne.
teraz Hyperbloom jest najlepsze do wszystkiego


@Idaho59: Nie widziałeś Nahidy z Nilou, przewaliłem wiele teamów i ta dwójka kosi wszystko. A bloom Nahida C2 + Nilou to poziom do jakiego żaden team nawet się nie zbliży.
Niby tak, ale Nilou team jest najlepszy jak mobki agresywnie idą do ciebie jak w tym abyssie, bo nie użwasz anemo grupera i jak trzeba latać za mobkami to już tak kolorowo nie jest + Kokomi ryba też jest stacjonarna.
@DoubleWu: Ganyu gram pod melt - ale obecnie nie gram jej wcale, bo na laptopie od jakiś 2 tygodni kiedy gram lub nawet odpalam genshina wywala losowo dość BSoD'a nvlddmkm.sys (czasami wchodząc do gry, czasami do domaina się ładując, czasami w overworldzie nagle), także dopóki nie ogarnę, to chwilowo gram na PS'ie i tutaj nie ma mowy o żadnej Ganyu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co do dendro
@DoubleWu: Ganyu pod melt, pod freeze wolę ayake. Dendro przywróciło do łask kilka postaci i ogólnie podniosło wartość electro/hydro. Łatwo z dendro zrobić przyzwoity dimidż małym kosztem ale nadal jest dużo topowych drużyn które go po prostu nie potrzebują. Nie śledzę żadnych tier list. Wiem co robią i jak silne są postacie więc jeśli potrzebuje ich do timku to po prostu nimi gram. Można by powiedzieć że meta gracz bo od
@DoubleWu
-melt
-nie wywróciło ale dodało kilka fajnych opcji
-dendro jest koks, questy co raz nudniejsze, nic się nie zmieniło daily -> spal resin -> wróć jutro i powtórz
-po Sumeru jest Fontain (hydro), później Natlan (pyro), następnie Cryo (nie napiszę nazwy bo zawsze mam problem jak ją poprawnie napisać xD)

W otwartym świecie full waifu player, a w abyssie full meta player ale to kiedyś teraz #!$%@? i robię max 11