Wpis z mikrobloga

Znowu okazało się, że wykopki były karmione przez swoich lokalnych wykopowych "dziennikarzy" czy też bardziej moim zdaniem influencerów z przypadku kupą która została wydalona z siebie przez rosyjskie wpływy. Mało tego gdy ma przemawiać Girkin sami aż przebierają nóżkami by wysłuchać tego co kucharz Putina kazał przekazać zbrodniarzowi wojennemu by umocnić swoją pozycję w Rosji. Dobrze, że istnieją jeszcze na tym portalu ludzie którzy tłumaczą wam te pierdy, że przedstawiają wam rzetelny obraz tego czego słuchacie i, że to nie realia tylko walka polityczna między Wagnerem a MONem Rosji.

Świadomi użytkownicy którzy nigdy nie dadzą się nabić w butelkę.

#ukraina #rosja #ruskieonuce #onucowewpisy #wojna #russkietrolle #bekazpodludzi #wagnerowcy

Źródło #historiarealna jednak wykop nie chce tego tu wypluć w dodanych filmach prosto z YouTube więc przerzuciłem urywek. Link do całego odcinka:

https://m.youtube.com/watch?v=vp3y8DwouJI
A.....n - Znowu okazało się, że wykopki były karmione przez swoich lokalnych wykopowy...
  • 47
@fukinloner:

Że girkin i prigożyn są kontrolowani przez służby?


Że Girkin robi przedstawienie, a jego wypowiedzi mają budować pozycję w Rosji kucharzowi Putina. Nie mają nic wspólnego z realiami. Girkin to piesek Progozyna.
Girkin to piesek Progozyna


@Aquamen: prigożyn to taki sam klaun jak girkin. Przydupas putina. Przy czym Girkin ma tam jakieś doświadczenie wojskowe i był wtyką do robienia przewrotu na Ukrainie w 2014. Obecnie obydwaj są tylko od robienia teatrzyku na cele propagandowe, 0 realnej władzy. Jak się któryś realnie wychyli to wypadnie z okna.
@fukinloner:

prigożyn to taki sam klaun jak girkin. Przydupas putina.


Który buduje sobie pozycję na poniżaniu ruskiego MON, płaci bądź obiecał wpływy w przyszłości Girkinowi by w swoich materiałach to robił. Tyle.
@Aquamen: bo ma taką rolę. Służby zawsze miały wewnętrzną wojenkę z armijnymi w Rosji. Tak samo było w ZSRR - partia gryzła się z KGB, KGB gryzło się armią, armia gryzła się z partią. Po upadku rolę partii przejęło KGB (FSB)
@PrezeeS7:

Czyli jednak potężnej rosji ta "operacja" idzie wspaniale, wszystko zgodnie z planem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Może nie wspaniale ale obraz który przedstawia Girkin jest napompowany wagnerowską propagandą. To już nie przeszkadza prawda?
@Aquamen: da da, panie oświecony, mów mi jeszcze tak jak na hejto :D. szkoda że nie ma tego samego ficzera jak tam i Twoje posty są tylko ukryte a nie po prostu całkowicie niewidoczne a zniknąłbyś w odmętach szurstwa lub ruskich botów pokroju alfy, groovera czy innych pastorow. ciekawi mnie jakie to uczucie być tak niesamowicie przekonanym co do swojej nieomylności, i braku refleksji na to że jedynie którzy Ci przyklaskują
@fukinloner:

bo ma taką rolę. Służby zawsze miały wewnętrzną wojenkę z armijnymi w Rosji


Drobna różnica między służbami a prywatną armią liczącą do 50 000 ludzi. Szukasz argumentów na siłę. Posłuchaj sobie lepiej Girkina.
@Aquamen:

prywatną armią liczącą do 50 000 ludzi

to nie jest jego armia. To jest po prostu robienie wojska po taniości na lewo przez FR. Decyduje Putin i jego klika. Prigożyn nie ma realnej władzy. Obejrzyj jeszcze raz ten wywiad.
@majkelS:

xD, tyle jestem w stanie odpisać na ten pocisk


Nie jestem w sumie zaskoczony bo masz kilkanaście lat. Tam nie ma żadnego "pocisku" zwyczajnie nie zrozumiałeś wpisu i napisałeś komentarz by zebrać plusy od podobnych do ciebie. Użytkownik który nie da się nabić w butelkę.
@fukinloner:

to nie jest jego armia


Oczywiście, że bredzisz, jest o tym w całym materiale. Mówi o tym gość. Jedyny wpływ jaki ma w tej chwili Putin na Prigiżyna to dawkowanie mu amunicji.

Jak mniemam nie oglądałeś całości materiału?
@Aquamen: Dla mnie oglądanie girkina to jest jak kabaret i rozrywka. Bawi mnie jego złość i frustracje oraz to jaki obraz kacapskiej armii się wyłania z jego opowieści i anegdot. To, że działa z czyjegoś nadania i ma do pełnienia określoną funkcję to było dla mnie od zawsze jasne. Nikt bez pleców nie mógłby tyle mówić. Tylko ja nigdy nie traktowałem go jak źródło informacji, więc dla mnie to nie istotne
@Aquamen: to ja tylko powtórzę jedną rzecz: xD.
EDIT: w sumie to bez odbioru, zapomniałem że z takimi jak ty się nie dyskutuje bo nie ma o czym. bywaj, o oświecony :D