Wpis z mikrobloga

@janushek: ciekawe w szczególności że chyba nie ma mowy o zejściu w procesie technologicznym, co oznacza że cena będzie wysoka względem zwykłej wersji. Do tego przez covid i długość tworzenia gier ta generacja dopiero nabiera rozpędu, a już by mieli wersje Pro wydawać. Po co
@Kakaladze: no ja tam byłem sceptycznie nastawiony do Pro jak oszołomy pisały 3 lata temu że oni czekają na Pro XDDDD ale Henderson to sprawdzona marka, po co miałby puszczać niezweryfikowane fejki skoro całe te Insider Gaming oparł o swoją rzetelność.

Tom był też pierwszą osobą która podała info o nowym PS5, które ma zastąpić aktualne modele - jeśli ma ten bajer z napędem i zadebiutuje w tym roku no to
@janushek Ja jestem sceptycznie nastawiony bo czytam o tym co chwilę, az ciężko normalne newsy znaleźć na temat PlayStation.

Wszędzie plotki o Pro, o Slimie. Co będzie to będzie, ja tam nie wierzę tym plotkom nawet jeżeli ktoś podobno jest bardziej zaufany.

Zazwyczaj i tak liczy się tylko jak ktoś miał rację, a o tym gdy się taki insider mylił to się nie pamięta.

@Kakaladze: no tak nikt nie pamięta, dlatego ludzie na reddicie robią legit checki insiderów i taki chyba Grubb najczęściej się mylił nie ze swojej winy bo chodziło o rozbieżność w datach ale przecież na to insiderzy nie mają wpływu

I bez przesady że to jedyne info jak od kilku miesięcy newsy o PS to tylko Sony vs MS i wyniki sprzedaży konsoli, o „slimie” jedyne newsy jakie pamiętam to właśnie podanie
@janushek: Nawet jeśli to jaki jest sens wypuszczania wersji pro, skoro "fat" jest dość wydajną zabawką i to w dodatku jeszcze z niewykorzystanym w pełni potencjałem? Wg mnie jeszcze za wcześnie na pro. Póki co to niech popracują nad tym żeby wypuścić slimke, bo fat to straszne bydle.