Wpis z mikrobloga

Porzuciłem prace jako kucharz wieloletnią dwa tygodnie temu i postanowiłem przestawić się na prace spokojniejszą. Może jestem wariatem, ale dość mam stresu i chce spokojnej pracy. Nie podobały mi się oferty pracy , a moją profesją jest kuchnia, nie mam żadnego specjalistycznego doświadczenia ani studiów, mieszkam za granicą.
Pomysł podsunęła mi znajoma. Dzisiaj obudziłem się z tą myślą. Chciałem zapisać się w Glovo ale widocznie nie działa strona lub mają zbyt dużo chętnych. Z uberem nie ma tego problemu. Szybko poszukałem hulajnogi, kupiłem wraz z ubezpieczeniem i jutro dostawa. Jutro pojeżdżę po mieście a potem następnego dnia prawdopodobnie pójdę do urzędu i zacznę jeździć jako driver ubera. Szaleństwo, czy ja się cofam? Zawsze mogę zmienić prace na wyżej płatną. Kasy teraz będzie mniej, ale potrzebowałem zmiany. Mam oszczędności i własne mieszkanie. Pieniądze to nie wszystko. Ważne by była praca, by coś robić, i byśmy prowadzili spokojne i szczęśliwe zycie rodzinne. Nie bójcie się zmian i nie myślcie tylko o kasie.
#kucharz #ubereats #glovo #hulajnogaelektryczna
  • 8
@adGilgamesh: będę dostarczał jedzenie na hulajnodze. Martwię się czy rzeczywiście uber jest tak popularny jak Glovo i będą zamówienia. Miasto 100 tys ludzi ale często na ulicach widzę jak śmigają dostawcy Glovo a ubera bardzo rzadko. Nie wiem jak to będzie ( ʖ̯)cieszę się i denerwuje na razie:)
@Karbon315: Mogę do fabryki pójść pracować i robić od 7 do 14, zarabiając więcej ale meczy mnie monotonia. Nie nadaję się do wszystkiego, taki już jestem. Od kiedy nie pracuję za dużo myślę i na razie nie miałem lepszego pomysłu. Spróbuję! Potem zobaczymy! Opiszę moje przygody i wrażenia za jakiś czas :)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.