Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #paranormalne #duchy #creepystory #lodowka #kuchnia

Mam pytanie. Sama historia jest nieco paranormalna, ale pytanie jest czysto techniczne odnośnie działania lodówki.

Moi dziadkowie, którzy mieszkają na wsi, opowiedzieli że czasem u nich w nocy słuchać głośny hałas. Wytłumaczyli to tym, że lodówka wydaje takie dźwięki.

Pewnej nocy, gdy spałem w tym domu, obudził mnie ogromny hałas dobiegający z kuchni, jakby coś spadło z szafek. Wręcz zerwałem się z łóżka, co mi się nigdy nie zdarza. Pobiegłem do kuchni sprawdzić co się stało, ale wszystko było na swoim miejscu.

I teraz pytanie. Czy lodówka może wydawać tak głośne dźwięki, że człowiek zrywa się w nocy? Owszem, wiem że agregat może wydawać głośne dźwięki od czasu do czasu, ale to nie był ten typ dźwięków. Gdy włącza się agregat dźwięk jest znacznie cichszy i dłuższy. Tamten hałas trwał ze 2 sekundy i był intensywny. Dodam, że w kuchni są 2 duże lodówki. Jedna jest stara 20-letnia, i druga nowoczesna 2-letnia. Są też 2 zamrażarki, stara i nowa.

Na koniec dodam że kiedyś gdy spałem w tym domu to obudziło mnie dotknięcie w policzek przez sen. Ale można to wytłumaczyć jakimś robalem który po mnie przeszedł.
damianooo8 - #kiciochpyta #paranormalne #duchy #creepystory #lodowka #kuchnia

Mam py...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 9
@damianooo8: Różne dziwne rzeczy nie śniły się fizjologom... Kiedyś miałem taką akcje że siedzę sobie na wsi w kuchni. Godzina ok 2:00. Spojrzałem przez okno, zauważyłem niską świetlisto-żółtą postać z trąbą przez okno. Byłem sam plus kot i pies. Chciałem zwierzaki obudzić, kotem machałem jak cepem, ale nic, nie ocknął się. Psa też nie dało się obudzić. Dostał kilka kopów z całej siły i nic, jak szmaciana lalka. Rozmawiając ze znajomymi
@Richtig_Piwosz: Jeszcze dodam. Kiedyś spało w tym domu więcej osób (około 8). To też był ogromny hałas w nocu, że wszyscy się pobudzili. O dziwo ja się nie obudziłem. Rano mnie oskarżali że ja buszowałem po kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damianooo8: Tak mogą, i to zdrowo. Mam lodówkę Samsung nie pamiętam modelu ma może 4 lata. Czasami tak jeb...nie w nocy że jestem przekonany iż się rozwaliło coś, nie wiem na 100% co to, ale myślę że to kwestia systemu no frost.
@damianooo8: Może nie lodówka, ale mi kiedyś pralka w środku nocy tak #!$%@?ęła, że aż musiałem sprawdzić czy mi ktoś auta nie kradnie. Okazało się, że bęben w pralce jebnął w takcie wirowania, aż ją przesunęło o metr.