Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałbym otworzyć sklep internetowy.
Słyszałem że za darmo można na wordpresie + wtyczka woocommerce. Stworzyłem stronę ale chcą 70 dolców za woocemmerce plan "Commerce" lub 40$ za plan Business dla WP i darmową wtyczkę woocmmerce.

Teraz moje pytanie, czy te opłaty są wymagane i nie można już stworzyć darmowego sklepu? Na wszystkich video na YT nie mówią nic o płatnych planach.

Jeżeli nie ma już darmowej opcji to który plan lepiej wybrać?

#woocommerce #sklepyinternetowe #wordpress
  • 6
  • Odpowiedz
@GreenRanger: Oprogramowanie jest darmowe, ale utrzymanie jego na serwerze 24/7 niekoniecznie.
Wordpress'a możesz postawić u nas paroma kliknięciami na sohost® na hostingu www.
Pod sklep zalecałbym pakiet SO10 NVMe, który kosztuje 147,60zł brutto rocznie. Z kodem WYKOP pierwszy rok w cenie 103,32zł brutto.

Mogą być Ci potrzebne również wtyczki, za które będziesz musiał zapłacić.
Jeżeli chciałbyś zrobić sklep niskim kosztem to być może lepszy będzie dla Ciebie jakiś SaaS.
  • Odpowiedz
  • 0
@LJBW603: @januzi @LJBW603 Dzięki, faktycznie założyłem konto na .com i dlatego do wyboru miałem abonament, z .org udało mi się go wgrać na własny hosting. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sohost Rozważałem SaaS ale z nimi jest taki problem, że nie są zbudowane pod SEO. Zakładać sklep i finalnie nie móc go dobrze wypozycjonować finalnie będzie droższe niż zapłata za hostingi i wtyczki.
Chętnie
  • Odpowiedz