Wpis z mikrobloga

Legalizacja prostytucji?

Nie, dziękuję nie popieram żerowania na najniższych instynktach, wykorzystywania często samotnych osób i dawania im złudnego poczucia radości i spełnienia w celach łatwego zarobku. K.rwy bierzcie się do uczciwej pracy. W normalnym kraju prostytucja powinna być karalna ze względu na szkodliwość społeczną i sianie dewiacji w społeczeństwie i przyzwolenia na k.rwienie się.

Prostytutki to oczywiście często margines społeczny, narkomanki, siedlisko chorób wenerycznych i nie tylko. Każdy kto je poleca jest zwykłym wykolejeńcem, który udaje przed sobą i społeczeństwem że to jest normalne że nie może znaleźć akceptacji, miłości i spełnienia podstawowych potrzeb bez użycia portfela.

Szanujmy się na tagu i nie korzystajcie z tych usług, nie dajcie k.rwie zarobić na waszym nieszczęściu. Równie dobrze mógłbyś nasrać na podłogę, włożyć w to siurka i zwalić w to.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym, miłego poniedziałku i smacznej kawusi życzę

#przegryw #prostytucja #divyzwykopem
twojastaraglosujena_korwina - Legalizacja prostytucji? 

Nie, dziękuję nie popieram ż...

źródło: angry-2191104_960_720

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@twojastara_glosuje_na_korwina Na ten moment jedynymi rzeczami siejącymi szkodliwość społeczną i dewiacje jest tinder, Instagram i tik-tok i te portale powinny być zakazane w pierwszej kolejności.
I ogólnie tak, masz rację, nie powinna być zalegalizowana, bo zwyczajnie będzie droższa, a po co?( ͡º ͜ʖ͡º)
Jesteś następnym przykładem gościa na tagu, który zatrzymał się na czasach, że prostytutki to w burdelu albo na trasie.
W dodatku masz różowy pasek
  • Odpowiedz
@twojastara_glosuje_na_korwina: Ja jestem za legalizacją prostytucji. Pieniądze spływałyby z całej eropy. Polska byłaby największym burdelem eruopy. Całe mnóstwo pieniedxy z podatków.
Tak samo legaliacja wszystkiego innego. Narkotyków wszelkich i wszystkiego innego.
Jako państwo, Jestsmy zadłużeni w #!$%@? i jeszcze wiecej.
Nam, potrzeba tego.
Nam potrzeba pieniędzy.
Ja terza sie naebalem, ale wiem co mówię.
Potzreba nam pieniedzy,czy to nam sie podoa czy nie.
Bez tego, zginiemy.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@twojastara_glosuje_na_korwina: problemem nie jest sama prostytucja, która istniała od zawsze, ale jej normalizacja i coraz odważniejsze proponowanie jej jako realna i normalna ścieżka dla dorobku dla młodych kobiet. Być może w pewnym momencie trzeba będzie zająć się tym w bezpośredni sposób, ale o tym można rozmawiać dopiero po zupełnym zniszczeniu feminizmu, bo inaczej to będzie tylko i wyłącznie pretekst do gnębienia chłopów.
  • Odpowiedz
@twojastara_glosuje_na_korwina: W twoim przypadku pomogła by potrzeba kupienia sobie mózgu, bo takiego spektaklu stereotypów i gównianego pojęcia o temacie to nie widuje się ostatnio zbyt często.

Prostytutki to oczywiście często margines społeczny, narkomanki, siedlisko chorób wenerycznych i nie tylko


@twojastara_glosuje_na_korwina: Typowy stereotyp jak o graczu, który jest nerdem i siedzi całymi dniami przed komputerem. Pewnie, tanie dziwki z biednych dzielnic, krajów są takie. Ale większość cichodajek/ekskluzywnych prostytutek to często osoby
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: xD akurat miałem nieprzyjemność poznać to środowisko i wiem jakie to są penery. Ty nie wiesz o czym mówisz bo ewentualnie jesteś ich klientem do którego na te 5 min zrobią make-up, ubiorą się i ewentualnie podmyją pi.dę po porzednim ale najczęściej nie xD. A to gadanie o ich ekskluzywności i bla bla to typowo sojacko-lewackie #!$%@? i wybielanie zła jakie się za tym kryje.
  • Odpowiedz
xD akurat miałem nieprzyjemność poznać to środowisko i wiem jakie to są penery.


@twojastara_glosuje_na_korwina: Oczywiście że poznałeś CAŁE to środowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty nie wiesz o czym mówisz bo ewentualnie jesteś ich klientem


@twojastara_glosuje_na_korwina: Skoro jestem ich klientem, to chyba właśnie wiem o czym mówię xD A tak naprawdę to byłem tylko u jednej cichodajki w życiu. Mieszkanie wysoki standard, laska wyluzowana i rozmowna
  • Odpowiedz