Wpis z mikrobloga

Miraski, szukam drukarki do domu. Nie wiem, czy bardziej pójść w laserową, czy atramentową.
Nie zależy mi na wydruku w kolorze, ale jednak jest to czasem się przyda, ale nie jest to priorytet.
Skanera nie musi mieć. Co ważne drukujemy raczej BARDZO mało, kilka-kilkanaście stron na miesiąc.

Boję się w atramentowej, że jednak tusz zaschnie, ale jednak laserowa też chyba powinna czasem drukować

#drukarki
  • 11
@takecare: Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy wolisz mieć pewność, że nic Ci nie przyschnie i dopłacić do lasera czy najważniejszym aspektem jednak jest kasa. Coś tam działam w tej branży i polecam laser, sam w domu od kilku (chyba nawet nastu) lat, mam laser od HP i nie było nigdy problemów
@takecare: Obczaj sobie Canon i-SENSYS LBP633Cdw/ LBP631Cw, obie w kolorze, na startowych tonerach polecisz bardzo długo, szczególnie że nie drukujecie za wiele jak piszesz, a czarne to koszt rzędu ~400zł za 3k stron (jest też wersja mniejsza za jakieś 300 na 1k ale sie nie opłaca raczej). No i ważne że masz 3 lata gwarancji
@takecare: jeśli drukujesz faktycznie mało i już wiesz, że to się nie zmieni lepiej zdecydować się na urządzenie laserowe. Na każdej drukarce wskazane jest aby raz na jakiś czas coś wydrukować, natomiast w drukarce laserowej po prostu nie ma co zaschnąć.

Ostatnio bardzo dużo polecam drukarek od Brothera ponieważ chwalą je moi klienci i mają najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny. Co więcej tolerują zamienniki (HP niestety blokuje możliwość z korzystania z
Cześć. Sprawdź ten model: https://www.drtusz.pl/urzadzenia-laserowe-urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-1623-we-p-13871.html?term_auto=Brother_DCP-1623WE_(DCP1623WE) Pozdrawiam!


@KwasneJablko: w sumie model ktory mi podales ma spoko opinie ale pisza ze jest glosny. Ale drukuje az do 1500 stron na tonerze

natomiast jeszcze ten obejrzalem sobie. Tylko u ciebie jest on drozszy niz na allegro o 100zl :P

https://allegro.pl/oferta/drukarka-wielof-laserowa-brother-dcp-l2532dw-11533960689
@KwasneJablko: Osobiście uważam, że taki minus w zestawieniu z jego funkcjami i stosunku jakości do ceny nie jest minusem.

To również dobry wybór, natomiast porównaj funkcje i sam zdecyduj czy DCP-1623 nie będzie wystarczający. Pozdrawiam, DrTusz