Wpis z mikrobloga

Co do downsizingu, to mnie irytuje że lubella teraz ma makaron w opakowaniach 400g, a nie 500g.


@Pawciio952: Dokładnie. Wcześniej miałem jeden makaron na dwa obiady, a teraz po prostu kupuję inny, byle miał 500g. To samo z mięsem mielonym w paczkach, tych po 400g po prostu nie kupuję, albo biorę ważone jak jest albo szukam paczki 500g.
tu przynajmnj kod kreskowy zmienili. pamiętam jak kiedys pojemność sie zmieniała przy downsizimg innych produktowa kod kreskowy ten sam... klient ma przynajmnij taniej za opakowanie. dlatego uwazam ze w
zawsze powinna byc cena najpier za 100g/1lg produktu a nie opakowanie.
Pudliszki udają firmę premium będąc absolutnym gównem. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.


@GnomuS: Makarony sa dobre ale co z tego jak w Biedrze ta sama jakosc za jest za mniejsza cene. Ale to co oni odwalili probujac wejsc na rynek platkow kukurydzianych to dramat. Absolutnie niejadalne gowno.
@Minikus: ostatnio kupiłem sos słodko-kwasny Pudliszki w Biedronce. Ogólnie przez jakiś czas ich wgl nie było, więc się w sumie nawet ucieszyłem jak go zobaczyłem. Poza tym, że cena wzrosła z ok.6zl do 8.99zl to jeszcze wielkość słoika spadła z 550ml do 500ml. To jest jakieś nieporozumienie.