Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie u Menela wkurza, że on dosłownie NIC nie potrafi, na niczym się nie zna i nic nie jest w stanie sam zrobić. Kobra ogarnia komputery, w miare sobie radzi z konsolą, mimo że pewnie też nie miała wcześniej do czynienia z Xboxem, ale oczywiście sama NIE MOŻE nic zrobić, bo to Tiger jest "mózgkiem" w rodzinie i Kobra ma się nie tykać, natomiast jak Menel coś popsuje to oczywiście "Gośka ja też się ucze przecież, nie miałem do czynienia z konsolami wcześniej...". Gdyby Menel pozwolił Kobrze samej ogarniać elektrośmieci to dużo lepiej by na tym wyszli, no ale niestety nie chce zrozumieć, że on niczego nie potrafi a Kobra by ogarnęła wszystko lepiej od niego :D
TL;DR Tiger DLR
#bonzo
  • 6
W całej pogardzie do melinarzy, aż szkoda kobry, nie może sobie kupić normalnego sprzętu, ani popykac w jakiejś lepsze gry, bo ten uszaty przegryw znosi jej same elektrogówna. Jak dla mnie to powinna wypie*dolic tego karalucha z domu i przejąć jego konkuter, na którym można chociaż w ludzkich warunkach popykac w najnowsze gierki z pirata, a nie ku*wa w je*bane darmowe gowno na fona w 720p na tym xklocu ze śmietnika.