Wpis z mikrobloga

@pelt: Adas pijaczyna nie zdaje sobie sprawy, że zawodowi youtuberzy korzystają z usług agencji, która bada dokąd i do kogo opłaca im się pojechac, by zyskać więcej subskrybentów i kontraktów reklamowych. Nasz prezes kochany jest i youtuberem, i restauratorem i menelem i agencją pr w jednym. Ps. agencja która "prowadzi" Casha i ruskiego jąkałe: http://atomypr.pl/
@heniekzespychowa: Mi chodzi o to, że jak mówimy o tej agencji to za tą agencją stoją realni ludzie, czyli w tym przypadku ta kobieta ze zdjęcia z Cashem. Na jej profilu wiele jej zdjęć polubia Misza. Jeśli ta agencja podjęła decyzję, że lepiej żeby Cash nie spotykał się z Machajem to podjęła ją ta kobieta.
pelt - @heniekzespychowa: Mi chodzi o to, że jak mówimy o tej agencji to za tą agencj...

źródło: 4

Pobierz
@pelt: … a jakby przyszło jej do głowy aby panowie youtuberowie - gwiazdy publiczności w celu podniesienia oglądalności oprócz wzajemnego miziania się siusiakami co do tej pory robią, kazała im zwa..ić sobie konie to też jej decyzja ?
Bez jaj. Nie są już dziećmi. Zachowują się jak dzieci ale to już stare konie. Nie odwiedzili Pana Ząbka więc nie ma co mieszać tu jakiejś pani z PR i ich usprawiedliwiać. Pan
@Pong-Tea-Khon: akurat napisałem, że jeśli decyzja zapadła w tej agencji. Mi bardziej podoba się teoria, że to raczej Cash zrobił riszercz na Wykopie jako anonimowy wykopek i wiedział, żeby nie narobić sobie smrodu należy spelunę Machaja zignorować.

Naściągał element do Kambodży i teraz myśli, że jest Guru :)

On tylko dał nocleg Miszy na starcie, a już oczekuje dożywotniej wdzięczności, Machaj jeden ()
@pelt: Dał nocleg i to był pierwszy raz kiedy chciał tym typkiem od propagandy podnieść sobie oglądalność swojego kanału.
Tutaj jest ciekawa sprawa, że Pan Ząbek wykorzystał tego rusofila do propagandy swojego kanału a rusofil-pater był wykorzystany do propagandy innego biznesu. Tam żaby zjadają małe żabki. A wszystko w imię: „do swojego po swoje za swoje” :) czy jakoś tak :)
pośredniczyli w wizach biznesowych na legendzie biznesu Dziwisza

@Babyiamfull: nie wiem jak było, ale jakkolwiek było to z perspektywy Miszy to Łysy mógł być wówczas co najwyżej dawcą noclegu na początku przygody z Kambodżą i tyle. Machaj zaś pewnie przypisuje sobie większe zasługi uczynione dla Miszy i jest wkurzony że Misza teraz nie chce się odwdzięczać i go olewa.