Wpis z mikrobloga

Usunięty tinder po 2 tygodniach. #!$%@? wy tu tak żyjecie? Przecież tam jeżeli nie wyglądasz jak aktor z "365 dni" to zostaje ci skrajnie otyła lub 30 letnia matka i ewentualnie jak już myślisz że z tego śmietnika udało się znaleźć coś wartościowego to okazuje się że ma jakieś problemy psychiczne. Oczywiście o tym że dopasowań tyle ile kot napłakał to nie wspomnę... Rynek matrymonialny w Polsce to jedna wielka porażka coś jak polityka klimatyczna albo prowadzenie biznesu. #przegryw #tinder
  • 15
@jakubbaumann: Haha, ja tak samo. A jak się trafi jakaś trochę ładniejsza od diabła i do niej coś napiszę (coś innego niż "cześć" ale bez jakiegoś cringu) to usuwa parę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A ile ja wydałe na różne tindery plus czy inne badoo premium to hoho. Oczywiście sympatia nie lepsze.
Inne portale to są wymarłe. Jak żyć xD
@pawelgie: Nie wiem ja chyba odpuszczam szukanie przynajmniej na jakiś czas. Cytując Adasia Miauczyńskiego w "Dniu Świra": " Nie widzę przed sobą przyszłości! Jestem w proszku! W rozsypce! Wypalony! Rozmontowany! Śmiertelnie zmęczony, chociaż niczego w życiu nie dokonałem! Muszę przystanąć w biegu, chociaż nigdzie nie dobiegłem. I odpocząć! Odpocząć za wszelką cenę!".
@przegryw162cm: To też nie tak do końca. Sam się nie uważam za jakiegoś spierdoxa, a zostałem porzucony przez laskę po #!$%@? ponad 10 latach i teraz też jestem częścią tego "śmietnika" chcąc nie chcąc... Lasek w podobnej sytuacji, po rozstaniach - teraz przecie się rozpada więcej niż co 2 małżeństwo, nie mówiąc już o zwykłych 'związkach', także jest trochę normalnych myślę. Też nie mogę liczyć na TOP TIER, ale też bym