Wpis z mikrobloga

#android Telefon do 2000zł, obecnie mam oppo cph1951 i sprawdza się świetnie, poza tym że nie umie upadać na podłogę.
Zalezy mi na 1dniu pracy na baterii, aparacie który robi normalne zdjęcia, gdyby miał szeroki kąt było by super. Ładowanie indukcyjne jeszcze lepiej.
#misiopyta #telefony #oppo #samsung

samsungi odpadają miałem note 8 na premierę i po pół roku wypaliło ekran, gwarancja nie uznana bo to cecha tych ekranów podobno.
  • 8
@smarterMe: 8 starczy naddatkiem, ma do tego dołączany ram dynamicznie. Mam ten telefon i jest petarda. Jeden z lepszych jakich miałem. Co do zdjęci po przesiadce z Samsung s20 fe 5g wszystko na plus, zdjęcia praktycznie bez różnicy, ładowanie na plus, szybkość na plus, czekam na GT 3 i będę wymieniał dopiero
@smarterMe: To jak nie chcesz mieć ryzyka wypalenia to bierz telefon z wyświetlaczem IPS(wypalają się amoledy)np. Xiaomi Poco x4 GT
Nie wiem jak u niego z aparatem ale bateria będzie napewno dobrze trzymać
@Erravi: wiesz że wysłałeś mu sprzedawcę który paczkę nada z Chin a kupujący pewnie będzie musiał zapłacić VAT? Wyjdzie mu 2100, ciekawe jak z gwarancją w tym przypadku bo telefon faktycznie jest kozakiem i ciężko coś innego polecić w tej cenie. Jedynie może coś z Pixela
Samsung do 2000 ma starego S20FE i A53 który jest żartem, Xiaomi ma ciekawe Poco x5 Pro (ale to nadal Xiaomi), Apple nie istnieje w
@Szynk44: Będę kupywał w markecie elektronicznym to - nie uznaje allegro do elektroniki. Co do samsunga - to sory, nie chce. IP nie ta półka cenowa. Obecne oppo reno spełnia moje wszystkie wymagania tyle że ma 2 lata i się fizycznie rozbiło.