Wpis z mikrobloga

@100x: po co ci jest potrzebne cli? no to masz moze cos z cisco ale pewnie ciebie nie stac, moze cradlepoint albo teltonika tylko nie wiem czy tam jest cli, pewnie ponowie za drogie, od biedy mikrotik ale ich cli jest biedne. jeszcze moze peplink z tych powazniejszych marek, niekoniecznie najtansze urzadzenia dla osob prywatnych
@100x: raczej takich funkcji nie reklamuje się na karcie produktu. Przejrzyj fora typu elektroda, tam prędzej znajdziesz dyskusje o routerach z funkcjami których szukasz. W większości przypadków to czego potrzebujesz można uzyskać dopiero na alternatywnym oprogramowaniu typu openwrt lub zmodowanym oprogramowaniu producenta
@krzywy_kanister: pewnie masz rację. napisałem elektroda ale miałem na myśli ogólnie polskie fora typu trzepak, forumbezkabli itd. Możesz podpowiedzieć na którym siedzą ludzie z pojęciem o sieciach, ja korzystam raczej z angielskojęzycznych źródeł
@100x i jak kupiłeś ta Teltonika? Jeśli tak to jestem ciekawy opinii. W firmie używamy ich sprzętów i mam trochę mieszane uczucia w trakcie ich użytkowania i konfiguracji.