Wpis z mikrobloga

@szafoski3: już uspokuj się szoszonku bo ci żyłka pęknie
może mowa jest o ukrach bo to tag 'ukraina'? no i nie słyszałem żeby normalni niemcy otwarcie czcili hitlera a ukraince co? kult banderowskich szumowin w co drugim domu. co do ruskich mamy otwarcie wrogie stosunki każdy wie jak to z nimi jest ale przynajmniej nie udają naszego przyjaciela jak ua żeby wyżebrać pomoc :)
  • Odpowiedz
@kaczafi8: Uwierz mi, że znajdzie się taki sam procent debili w Niemczech co będą pochwalać Hitlera i ten sam procent debili co chwalą Banderę. CH** im w dziąsło, ja swoje poparcie tylko wyrażam do normalnych ukrów, np tych z którymi pracuje, mega ludzie, w zasadzie jak my Polacy.
  • Odpowiedz
@Aviatik7: Tak wiem, to jest #!$%@?** ze strony Ukrainy. Jakby nie patrzeć, gdyby nie Polska Ci ludzie nie mieliby gdzie iść, w podzięce za to, powinni zgruzować wszystko co z UPA związane, ale tak się nie dzieje, mimo wszystko, mam nadzieję, że po wojnie dojdzie do rozmów i skończy się banderyzm w Ukr
  • Odpowiedz
Ukraina nigdy nie przeprosi za Wołyń bo dla nich to bohaterowie.


@JanDzbanPL: po prostu trzeba usiąść i porozmawiać! po wojnie na pewno się uda! tylko najpierw wpuścić 15 mln ukrów i dać obywatelstwa.
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że po wojnie dojdzie do rozmów i skończy się banderyzm w Ukr


@szafoski3: Po tym co widać obecnie i jak bardzo eksponują te swoje symbole i barwy możesz mieć pewność, że nie tylko się nie skończy, ale wręcz to zjawisko jeszcze bardziej się nasili.
  • Odpowiedz