Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: jeszcze trochę, powolutku. niestety w polsce więcej pożytecznych idiotów niż 'agentów' a te onucowanie na wykopie trzeba traktować jak trolling bo nikt obecnie nie jest tak #!$%@?ęty by popierać obecnie rosje i niemcy co nie? xD
  • Odpowiedz
jeszcze trochę, powolutku.


@panDario: jakie powolutku? Kasa na budżetówkę się kończy rossjanom JUŻ. Pytanie brzmi jakie będą priorytety finansowania teraz. Trolle są raczej wyżej w hierarchii niż nauczyciel czy lekarz ale to nie z znaczy że bardzo wysoko
  • Odpowiedz
Możesz się nigdy nie doczekać. Co większe serwisy mają swoje własne zbiory kont do trollowania celem nakręcania ruchu za pomocą gównoburz i zarzutek. Większość treści w internecie robią boty i to się już raczej nie zmieni. Społecznosciówki zepsuły internet.
  • Odpowiedz
Nie mogę się doczekać aż rosja upadnie finansowo na morde i przestanie płacić trollom za ich działalność w internecie.


@BayzedMan: Ja się nie mogę doczekać aż Ukraina przestanie otrzymywać finansowanie z zachodu i znikniecie z wykopu tak szybko jak się pojawiliście.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Następny XD te onuce to chyba w waszych głowach są, praktycznie wszyscy są za UA, a co kilka sekund posty, o jakiś mitycznych onucach. a co do finansów kacapii, nie upadną jeszcze długo, spodziewaliście się, że kraj który śpi na surowcach, który prowadzi wojnę, nie u siebie, mający obywateli, gotowych umrzeć z głodu za rosję i mający Chiny którzy będą po cichu utrzymywać ich przy życiu, umrze ? To Ukraina
  • Odpowiedz
Następny XD te onuce to chyba w waszych głowach są, praktycznie wszyscy są za UA, a co kilka sekund posty, o jakiś mitycznych onucach. a co do finansów kacapii, nie upadną jeszcze długo, spodziewaliście się, że kraj który śpi na surowcach, który prowadzi wojnę, nie u siebie, mający obywateli, gotowych umrzeć z głodu za rosję i mający Chiny którzy będą po cichu utrzymywać ich przy życiu, umrze ? To Ukraina kiedy się
  • Odpowiedz
Ja się nie mogę doczekać aż Ukraina przestanie otrzymywać finansowanie z zachodu i znikniecie z wykopu tak szybko jak się pojawiliście.


@Koniasz: Mnie utrzymuje mój własny portfel no i czesne studenckie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BayzedMan: jak się słucha propagandowych ekonomistów, to rosja właściwie już nie żyje, rosja tylko w miejscu, na widoczne skutki trzeba będzie czekać kilka lat, a w tym czasie, może być już po wojnie, i przestań pisać ,, u was w rosji ,, bo to żałosne się robi.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Czemu zakładasz że trolle mają opłacone? Przecież małpy nie potrzebują pieniędzy żeby iśc na wojnę z innym klanem. Zwierzęcy instynkt im wystarczy. Chyba ty za mało miałeś kontaktu z r*sjanami. Gdybyś miał, to byś wiedział że dla nich nie liczą się pieniądze. Mogliby nawet zdychać z głodu jak psy, żreć fekalia i popijać spermą 20 ludzi którzy mieszkają razem z nimi w dwumetrowym kołchozie, bo liczy się że "swieta rasyja"
  • Odpowiedz