Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że w życiu mieszkańców szkolnej nic nie dzieje się bez zgody ich właściciela z Bielska. Jak połączy się kropki niczym w dziecięcej książeczce to wychodzi mi taki obraz:
-Nadal duży szum wokół szkolnej, teraz bardziej instytucjonalny niż medialny
-mops, kuratorka i rychła sprawa sądowa o umieszczenie świni tam gdzie jej miejsce
-Mops podczas wizyty widzi majora w trakcie fufu
-co raz więcej filmów z kłótniami
- miesiąc do rozprawy, która zadecyduje czy pewna rodzina z gór będzie musiała wziąć się do uczciwej pracy i straci swój standard życia
-pojawia się kolejna podstawiona i zaakceptowana przez właściciela majora czarna szprycha
-major niczym Polacy w pomidorowym holenderskim obozie pracy zostaje w ciszy wywieziony za granicę
-przez następny miesiąc kontent na bielskim człowieku: Krzysiu jeździłeś na wielbłądzie? Krzysiu dobrze ci, powiedz że ci dobrze, Krzysiu w Wilkowie były smoki? Krzysiu powiedz, że bierzesz leki, mierzysz cukier i masz spokój jak już major tu nie mieszka ok?
- rozprawa.jpg "Panie Kononowicz, przecież pan ma pod dachem narkomana, który ciągle wącha rozpuch, ciągle pana wyzywa i ciągle pan się z nim kłóci
-chrum, chrum, chrum nie panie sędzino, ten człowiek już u mnie nie mieszka i mieszkać nie będzie, wyjechał za granicę, Jarek od psa arona i Sławek dbają o mnie i mam raj
-wyrok w imieniu Biełaruskiego obwodu biełastockiego, sąd rejonowy po rozpatrzeniu sprawy zezwala nadal na wykorzystywanie nieporadnego człowieka w celu zarobkowym.
- spadają wyświetlenia na kanale
- nagle po rozprawie magicznie kończy się zagraniczne love story, major wraca z podkulonymi ogonem, wydrenowanym kontem (przez co jest bardziej zależny od właściciela)
- w opisach filmów pojawia się "Wojtek" "Major"
- wyświetlenia w górę

Lateksy to nie mastermindy, tam wszystko jest oczywiste.

A do Wielkiego CEO, który pewnie to przeczyta i zgłosi mam jedną wiadomość. Nie ma gorszego #!$%@?ństwa niż zabawa czyimiś uczuciami i dawanie komuś złudnej nadziei na normalne życie z kobietą, o którym marzy. Nawet jeśli to niewdzięczny narkoman i recydywista. Życzę ci, żeby i ciebie to spotkało, co jest bardzo prawdopodobne jeśli skończy się twój proceder na YT.

#kononowicz
  • 8
  • Odpowiedz
@Dronstarosielski: rudemu życzę wszystkiego, co najgorsze, natomiast uczuć ćpuna mi nie żal. Ta obrzydliwa kreatura nie zasługuje na litość czy empatię, podobnie jak knur. Bardziej mnie smuci stan polskiego państwa, które nie potrafi nic zrobić z publicznie dokonywanym procederem wtórnego niewolnictwa, ludzkiego zoo, wyłudzania dotacji na przećpanego słupa, dojenia na kasę osób niepełnosprawnych i stalkingu, w wykonaniu człowieka ewidentnie chorego psychicznie i niebezpiecznego dla otoczenia, z pomocą jego obrzydliwego zapijaczonego ciecia.
  • Odpowiedz
Lateksy to nie mastermindy, tam wszystko jest oczywiste.


@Dronstarosielski: pełna zgoda. Najważniejszym czynnikiem, która pozwala wszelkiej maści pijawkom czerpać korzyści z kryptyd jest totalna indolencja służb w Białymstoku. Wystarczy zobaczyć interwencje policji wokół belwederu, przecież tam dochodziło nawet do udzielania przez policjantkę instrukcji jak struś ma ćpać żeby w internecie nie było z tego afery xD
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Jeśli chodzi o policję to wystarczył mi reportaż TVP i ostatnia akcja z WSW. W pierwszej sytuacji przecież dzielnicowa robiła za ochroniarza celebryty a w drugiej dumny duet przygłupów w mundurach robił za przybocznych knura podczas wariackiego spektaklu na ulicy.

Odnośnie instrukcji wąchania pamiętam też jak policja/straż miejska kazała im nie nagrywać zaniedbanego Nera na zasadzie: problemu nie ma jeśli go nie widać
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o policję to wystarczył mi reportaż TVP i ostatnia akcja z WSW. W pierwszej sytuacji przecież dzielnicowa robiła za ochroniarza celebryty a w drugiej dumny duet przygłupów w mundurach robił za przybocznych knura podczas wariackiego spektaklu na ulicy.


@Dronstarosielski: tak jest "behind every fuckin time". Gdyby jeszcze knur mieszkał na końcu świata otoczony lasem to można i machnąć ręką, ale do k*rwy nędzy tam jest masa domów dookoła, przecież
  • Odpowiedz
@Mathiasso: Dla mnie działalność CEO całkowicie pokazuje to co piszesz tj państwo polskie i jego instytucje działają teoretycznie. Takie rzeczy jak dotacje/firmy/przekręty na bezdomnych i narkomanów, współczesne niewolnictwo u januszów włącznie z zabieraniem dokumentów i grożeniem braku choćby jedzenia zdarzały się nagminnie od wielu lat i nie tylko w Polsce. Co jednak w szkolnej sytuacji jest wyjątkowe? Te procedery dzieją się przed kamerą i są transmitowane niemal codziennie dla ogromnej publiczności,
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: oczywiście nie usprawiedliwiam tych miernot w mundurach, ale sam jestem osobą decyzyjna odnośnie rekrutacji w firmie, która oferuje słabe wynagrodzenie i warunki pracy, uwierz mi że bierzemy każdego chętnego, który ma obie ręce i nogi, żeby tylko były ręce do pracy, a teraz poczytaj sobie ile wakatów jest w policji, jak ostatnio sprawdzałem to chyba już do 10tys dobijają.
  • Odpowiedz
@Dronstarosielski: ja mogę zrozumieć, że brakuje chętnych do policji (marne zarobki), mogę nawet zrozumieć, że startuje do niej jakaś miernota (bo w warunkach komercyjnych może liczyć na niskie zarobki) ale z punktu widzenia obywatela w żaden sposób nie uzasadnia to braku respektowania przepisów i ogólnego poczucia braku zaufania do służb, które mają chronić porządek prawny (w domyśle - również mnie i mój majątek i moje dobra) i które każdy z nas
  • Odpowiedz