Wpis z mikrobloga

preordery przed beta robicie czy #!$%@?? pc czy konsole? mam AMD Ryzen 9 3900X /32gb ramu i starego radegona 580 (niby w wymaganiach nizszy model z nizszej serii do polecanych w full hd). Jednoczesnie mam ps5 i tam mozliwe ze chodziloby lepiej z jakims checkeboardingiem czy 4k. (chyba specjalnie nie ma legitnego info odnosnie performance na konsolach)

troche mnie swiezbi zeby jebnac preorder pod bete (bo i tak gre chce kupic wiec 1 #!$%@?, chetnie sprawdze 2 weekendy bety zamiast jednego) tylko rozkminiam pomiedzy ps5 a pc. niby d3 na konsoli gralo sie dobrze, ale na pc zawsze jest lepsze mikro, wygodniejszy multi (chociaz nie zamierzam za mocno w multi wnikac) etc etc, z 2 strony na konsoli latwiej opyle plytke jak mi to zbrzydnie.

jakies przemyslenia? jak podchodzicie do tego?

#diablo #diablo4 #pcmasterrace #ps5 #xbox
  • 29
@Marcines: ale ty czaisz ze ja pisalem w 1 poscie jak wół o becie xd? sa 2 terminy, 1 dla preorderow, 2 dla wszystkich, chetnie #!$%@? sobie w oba weekendy i kminie ktora lepiej wersje brac bo i tak to kupie i #!$%@? gadki o "no preorders". d3 uwazam za #!$%@? a skatowalem tam setki godzin i na pc i pozniej ps4.

a serwery w d3 - byla #!$%@? ale jak
#!$%@? to sie dowiedzialem, pogadali.


@hekktik: A co ty byś chciał więcej wiedzieć. PC czy konsola? Nie wiem, mam tylko PC, więc wybór jest prosty.
Grałem w zamkniętą betę i gra działała #!$%@?, ale to dawno temu. Na pewno poprawili optymalizacje przez ten czas.
End game tak naprawdę nie istnieje, znudzi się po kilku/kilkunastu godzinach. Przynajmniej tyle, że gierka wygląda ładnie.
Płacić 70 euro za 2 dni grania przed premierą? Noo
@hekktik: XD żadnej gry od nich nie kupiłem od wielu lat, po prostu #!$%@? robią. Nie, sorry, Sekiro.
Ale na premierę u nich nic bym nie kupił, zwłaszcza, że zrobią jeszcze jakiś dodatek, ja bym czekał na kompletną wersję.
Ale jak zamierzasz przejść i sprzdać to obviously ps5.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LSkiper: ale po #!$%@? ja mam sprzedawac ps5 xd a powaznie to karte pewnie kiedys zmienie i na pewno nie bedzie to readeon, narazie jednak nie widze najmniejszego sensu w tym
@hekktik: do kogo należy blizzard?
Blizzard Entertainment, Inc. – amerykańskie przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją i wydawaniem gier komputerowych z główną siedzibą w Irvine w stanie Kalifornia. Jest spółką zależną Activision Blizzard. Wikipedia
A kto teraz je robi, ciężkie pytanie, wiem kto ich nie robi, ludzie którzy zrobili kiedyś te dobre części diabolo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sekiro to pół żartem pół serio ale wydawca to acti, nadal
Żadnych preorderow. Diablo 3 mnie z tego wyleczyło.


@kashubx: Ja zrobiłem na tym świetny interes. Kupiłem wersję kolekcjonerską. Nie dało się grać, ale znalazł się kupiec 2x drożej. Więc sprzedałem, a grę kupiłem drugi raz dopiero z dodatkiem.
@ShortyLookMean: w d3 nie dalo sie grac? dziwne, ja kupilem day1, ogralem sie po uszy, na allegro zarobilem 2k na sprzedazy golda (rotfl), gra mi zbrzydla, opylilem konto. pozniej jeszcze ogralem w #!$%@? z laska na ps3 czy tam ps4 jak wyszlo z dodatkiem. i nadal uwazam d3 za najgorsza z czesci a i tak #!$%@? w nia jak #!$%@? przez mase godzin, w przeciwienstwie do tego syfu ktory wychodzi rok
@hekktik: Najlepszą opcją dla Ciebie jest poczekać do 24 marca. W piątek popołudniu wtedy wystartuje otwarta beta na wszystkich platformach, która potrwa do poniedziałku. Pobierzesz sobie na konsolę, pobierasz na PC. Ogrywasz i patrzysz gdzie będzie Ci się grało lepiej.

W becie będzie prolog i pierwszy akt, 5 postaci i maksymalnie 25 level do wbicia na każdej. Oczywiście progres się wyczyści przy premierze.