Wpis z mikrobloga

Mirasy potrzebuje kupic zestaw kamer, konkretnie 6 sztuk do tego jakas centrala, na jakie firmy zwracać uwagę zeby nie kupić jakiegos szajsu, i z jaką kwotą się liczyć, żeby to miało ręce i nogi?
kamery takie jak na foto, w sensie nie potrzebuje obrotowych itd. Fajnie jakby z tą centralą mozna było się połączyć aplikacją ze smartfona, chociaz teraz to pewnie standard.
#elektronika #kiciochpyta #sprzet
360obrot - Mirasy potrzebuje kupic zestaw kamer, konkretnie 6  sztuk do tego jakas ce...

źródło: temp_file.png5065844011077722222

Pobierz
  • 24
@360obrot: ja mam 5 szt. imou ipc g42 i wystarczają na dom jednorodzinny. Wszystkie kamery 4MPx, dobra jakość nagrań. Koszt całego monitoringu to jakieś 1500zł, ale na wykopie powiedzą że to jest źle bo ich dupa będzie piekła ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Imou to marka firmy dahua.
@360obrot: Też ostatnio szukałem i wziąłem ostatecznie system od Reolink. Aktualnie na Amazon.plzniżki na niektóre zestawy. Jeszcze nie instalowałem, więc opinii nie wystawię, ale jak rozpoznawałem temat to najwięcej osób zwraca chyba uwagę na jakość nagrania + POE, czyli zasilanie i przesyłanie danych po jednym kablu.
@360obrot a ja bym poszedł w zwykłe kamery IP 4-5 Mpx i do tego serwer Blue Iris, nie dość że można system ogarnąć za grosze to funkcjonalność jest o wiele większą w porównaniu do gotowych rejestratorów. W USA to top jeśli chodzi o oprogramowanie monitoringu, w Europie i Polsce program praktycznie nieznany.