Wpis z mikrobloga

Kojarzycie ostatnio dość medialną sprawę z Zamościa, w której to 4 nastolatków zakatowało 16-letniego Eryka? W całej tej sytuacji pojawia się jeszcze jedna postać, Tadeusz Kasprzak - samozwańczy detektyw z urojeniami, przy okazji ojczym zamordowanego chłopaka. Prowadzi również kanał na YouTubie pod chwytliwą nazwą "ZYCIE ODNOWA". Okazuje się, że ów postać pojawiła się już kiedyś w świecie mediów za sprawą rzekomego pobicia w ośrodku SPA w Ośnie Lubuskim - Pobity w ośrodku SPA . Teraz zyskał miano kluczowej postaci w sprawie pobitego chłopaka . Niestety wszystko wskazuje na to, że Pan Tadeusz nie jest osobą za którą się dumnie podaje, natomiast jest człowiekiem zdeprawowanym, bez żadnych granic, według przyjętych kanonów społecznych wydaje się być chory psychicznie . Skąd takie przekonanie? Otóż nasz "były tajny agent" przejawia całkiem ciekawe zachowania i jeszcze je dokumentuje, chociażby cechy typowego stalkera:

Stalkowanie matki dziewczyny, która uczestniczyła w pobiciu

Wciąż nie jesteście przekonani? To spójrzcie na zachowanie gościa, który jeszcze chwilę wcześniej uczestniczył w "cichym" marszu przeciwko przemocy w Zamościu i mianował się jego współorganizatorem:

W więzieniu pobili mordercę Eryka

Facet jest nieźle odklejony, a jego kanał na YT to istna kopalnia chorego contentu i typowe parcie na szkło. Wyczuł okazję na zyskanie rozgłosu?

#zamosc #pobicie #uwaga #zabojstwo #smierc
  • 6
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.