Wpis z mikrobloga

A odnośnie Frajeri. To was mi nawet nie jest szkoda Tyfusiarze. Wy to chyba lubicie jak się was tak gnębi i macie jakiś syndrom sztokholmski, że nie wysiedliście jeszcze z pociągu tego cyrku.

To jest jedna rzecz jakby robili progress tylko Red Bull był taki OP, że nic nie dało się zrobić. Ale nie dość, że burdel z Maranello nie był w stanie naprawić ich problemów silnikowych, które kosztowały ich co najmniej dwa zwycięstwa i dwa podia w tamtym roku (a może nawet trzy zwycięstwa, patrząc na to jak szybki był Karlik w Kanadzie, a Leclerc startował z 20 pola przez karę silnikową) i na dzień dobry dostali DNFa.

Dodatkowo poprawili swoje średnie wyścigowe tempo na długich przejazdach o 0.03 sekundy XD Kiedy Aston zdjął ponad dwie sekundy, Sedes zdjął 0,5 i Red Bull zdjął 0,9.

Ta drużyna jest jakaś nie poważna. To jest jak jakieś dziecko z autyzmem co ma problem z identyfikacją podstawowych problemów, które notorycznie im się przytrafiają.

#f1
  • 18
@RzutKamieniem: Wiesz, lubię cię za pewną wiedzę o historii i szkalowanie pedofila z São Paulo ale teraz #!$%@? od rzeczy, no sorry ale wygląda to tak jakbyś się uwziął na Ferrari w tym wpisie, i to z powodu Maxa( ͡° ͜ʖ ͡°). My jesteśmy lojalni i wierni, zawsze będziemy wierzyć bo jest szansa, Ferrari kiedyś czekało dłużej na tytuły i się doczekało.
@Najtwardszy_Tifoso: Ja mówię poważnie i moją motywacją do napisania tego postu nie były te nieudolne próby trolligu Arado, tylko to że wszedłem sobie na The Race i przejżałem newsy.

Przecież jak wam zależy na tym żeby ten zespół wygrywał to sami powinniście go najbardziej #!$%@?ć. Przecież to jest większy cyrk, niż w 2022, bo wtedy byli dysfunkcyjni, ale poprawili pozycję w konstruktorach i na tyle szybcy by wygrać wyścig.

Teraz po
@RzutKamieniem XD! Przecież to już wiadomo od pierwszych symulacji długich przejazdów że Ferrari praktycznie nic nie zyskało w tempie wyścigowym. Więc to nie jest zaskoczenie. Btw nie podajesz żadnej wiedzy tajemnej bo jest pełno kont na Twitterze które analizują telemetrie i to w bardzo przystępny sposób tłumacza, zresztą sam czasem wrzucasz grafiki z F1 Data Analysis, więc to nie jest jakaś wiedza tajemna ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tadek-Zborowski: Nie każdy z tagu siedzi na Twitterze/zna angielski. Albo są osoby, które są bardziej casualowe i nie wiedzą gdzie szukać etc.

Dlatego zwykła wklejka z sekotrami z Bahrajnu, którą wrzuciłem parę dni temu miała sporą trakcję.

Mimo tego nikomu to nie szkodzi, a Ferrari obecnie to jest William z 2019 tylko z większym budżetem i nawet ich fajni powinni po nich jechać jak po szmacie za tak żałosny performens.

Właśnie
@RzutKamieniem Doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nie dość że Ferrari straciło swoje bardzo dobre cechy, czyli wyjścia z wolnych zakrętów bo chcieli zmniejszyć drag i gówno z tego wyszło. Dlatego RBR jest tak dobry bo zachował swoją dobrą charakterystykę oraz do tego schudł i ma większy grip mechaniczny.
@KOXsu: Ale ja się nie kłóce z fanami Ferrari, tylko się śmieje z ich masochizmu. Już 16 rok czekają cierpliwie na TEN ROK, wspierają drużynę w najgorszych czasach, a oni w nagrodę z roku na rok są co raz gorsi jak w zeszłym roku mięli już sezon życia pod wzzględem dysfunkcyjności.