Wpis z mikrobloga

W ostatnich tygodniach dzieje się wiele ciekawych rzeczy w głowach tęczowych fanatyków Konfederacji.

1. Obrażanie wyborców Konfederacji - sfrustrowane Neuropki od zawsze ziały nienawiścią do Konfederacji i jej wyborców, ale teraz (zapewne po opublikowaniu ostatnich sondaży) przechodzą samych siebie. Widziałem posty co najmniej 3-4 stale ujadających Neuropków, które porównywały wyborców Konfederacji do małp, psów lub jeszcze niżej. Na stałe do ich codziennego repertuaru wyzwisk zawitały teksty w stylu: "k0nfiarz jest głupi jak pies", "k0nfiarz jest głupszy od małpy" itp.

2. Kłamstwa i manipulacje - drugą sprawą są kłamstwa. Taki Parker sugeruje, że na moim profilu można znaleźć informacje, wg których nie dość, że popieram Konfederację to jeszcze nie mogę się doczekać legalizacji pedofilii. Oczywiście plusujący ten kłamliwy wpis to cała neuropejska śmietanka, bo któż by inny?

A w dyskusjach na Głównej piszesz takim parówom jak Vosemite, Jankes czy Jariii, że nie głosujesz na Konfederację, uważasz Korwina za odklejeńca to i tak będzie na siłę robił z Ciebie "onucę" i "k0nfiarza". To nic, że wykopujesz wiele proukraińskich znalezisk. To nic, że wykopujesz znaleziska pozytywnie przedstawiające Tuska, Zandberga czy innych. Jak wykopiesz znalezisko o Konfederacji, albo pośmiejesz się z pajaców z neuropy w komentarzach i wytniesz im hipokryzję, zakłamanie i zwyczajną głupotę - jesteś "k0nfiarzem".

Na co dzień lubią też straszyć koalicją PiS z Konfederacją. Prawie 8 lat temu głównym argumentem było "jak k0nfa wejdzie do Sejmu to wchłonie ich PiS". Po tych ośmiu latach mamy kilka nieudanych prób kupienia posłów Konfederacji, ale też kilka udanych transakcji z KO i Lewicą. xD Pomimo tego narracja niezmienna - teraz to na pewno Konfa pójdzie z PiS! Kiedy pytasz o argumenty i przesłanki... zazwyczaj rozmowa się na tym kończy.

3. Już nie potrzeba dowodów, aby wskazać winnych - kilka dni temu na Głównej znalazło się znalezisko o lokalu założonym przez Ukrainki. Ten znalazł się pod ksenofobicznym ostrzałem w internetowych opiniach. Neuropki zwołały się do znaleziska mówiącego, że "wyborcy Konfederacji atakują biedne Ukrainki!". To nic, że nie było żadnych dowodów na to, kto właściwie to wyborcy Konfederacji. Najsensowniejszy komentarz mówiący o tym, że to prawdopodobnie lokalny konflikt o lokal, który ma miejsce od dawna został oczywiście przez Neuropków zlany. Kiedy im wygodnie (jak sami z resztą przyznali) - nie trzeba dowodów zbrodni, no bo "przecież kto mógłby coś takiego zrobić?!". Ciekawa logika.

Oczywiście żadnym z tych problemów moderacja się nie zajmuje. Odrzucają zgłoszenia dot. manipulacji, ale także zgłoszenia postów, które wprost obrażają i dehumanizują dużą grupę ludzi.

To jest ta miłość i tolerancja lewicy. Nawet ze strony pisowców, konserw czy turboprawaków na Wykopie takich komentarzy nie widuję, chyba że są od razu kasowane. Nie twierdzę, że po prawej stronie nie ma podobnych odklejeńców, bo są. Ale ze strony tęczowych wojowników to niestety codzienność.

Fajne jest też wrzucanie Konfederacji do tematów zupełnie z nią niezwiązanych. Znalezisko o zwierzętach? Potrafią wrzucić post "a bo Konfa chce zabijać pjeski". Znalezisko o PiS? Neuropki nie skupiają się na j**** PiSu, ale piszą o Konfederacji.

Nie wiem czy ktoś spoza tego fanatycznego, pełnego nienawiści i frustracji kółka adoracji traktuje ich poważnie, ale jeśli tak to polecam wejść na ich profile i zapoznać się z treściami jakie generują. Wszędzie "k0nfiarze", pedofile, papież, prawaki, konserwy i onuce. Wyróżnienia dla BajaScorpion, który w każdym poście musi napisać "ha tfu na przyszły grób Korwina" czy She-Wolf, której marzy się putinowski system wyborczy, w którym delegalizuje się partie, które im się nie podobają.

Ps. Zauważyłem, że pojawiło się kilka zielonek, które na samym starcie zachowują się dokładnie tak jak neuropejscy odklejeńcy. Pewnie Mgławica czy inna Gromota wróciło do pracy. Niedługo wybory, będzie tego syfu coraz więcej.

#bekazlewactwa #neuropa #lewackalogika #neuropamanipuluje #konfederacja #4konserwy #polityka
USSCallisto - W ostatnich tygodniach dzieje się wiele ciekawych rzeczy w głowach tęcz...

źródło: Zrzut ekranu 2023-03-8 o 13.40.15

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
1. Obrażanie wyborców Konfederacji


@USSCallisto: też obrażam tych którzy głosują na popierających jawnie ruskich. No i o złodzieju który kradł choinkę nie można zapomnieć.

2. Kłamstwa i manipulacje


@USSCallisto: nie, no, udawajmy że jkm nic nigdy o pedofilii nie mówił.

3. Już nie potrzeba dowodów, aby wskazać winnych


@USSCallisto: a akcje stop ukranizacji polski kto robił? Kto nie poparł suwerenności Ukrainy?

Fakty faktami w wy ciągle się kłócicie z
  • Odpowiedz
Na co dzień lubią też straszyć koalicją PiS z Konfederacją. Prawie 8 lat temu głównym argumentem było "jak k0nfa wejdzie do Sejmu to wchłonie ich PiS". Po tych ośmiu latach mamy kilka nieudanych prób kupienia posłów Konfederacji, ale też kilka udanych transakcji z KO i Lewicą. xD


@USSCallisto: Konfa powstała 4 lata temu, a nie 8 ;)
  • Odpowiedz
  • 5
@USSCallisto: nie, no, udawajmy że jkm nic nigdy o pedofilii nie mówił.


@aarahon: zrozumiałeś co napisałem? Chyba nie.

też obrażam tych którzy głosują na popierających jawnie ruskich.


@aarahon: jawnie ruscy to oni są chyba tylko w waszych głowach.

a akcje stop ukranizacji polski kto robił?


@aarahon: a co mnie to interesuje? xD Pytanie było proste - macie jakikolwiek dowód na to, że ktoś, kto stał za tą akcją
  • Odpowiedz
zrozumiałeś co napisałem?


@USSCallisto: zrozumiałem. Ty chyba nie chcesz przyjąć do wiadomości prawdy,

jawnie ruscy to oni są chyba tylko w waszych głowach.


@USSCallisto: Piotr Panasiuk, mówi Ci to coś? Mam wklejać obrazki?

a co mnie to interesuje?


@USSCallisto: Nie no, nic. Pewnie chcesz dowodów że Hitler wiedział o holokauście.

@aarahon: zdrowy rozsądek i logika - z tym się wciąż kłócicie


@USSCallisto: tak, tak, jasne. Zdrowy rozsądek
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Może i normalnie bym się ujął, ale skoro mówimy o Konfederacji, to te próby robienia z siebie ofiary podsumować zostaje wyłącznie uśmiechem politowania i biblijną sentencją, które przecież tak lubicie:

wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną
  • Odpowiedz
  • 8
@aegispolis: nie robię z siebie żadnej ofiary. Obrazuję jak wygląda dyskusja z wami, jakimi odklejeńcami i fanatykami jesteście.

zrozumiałem. Ty chyba nie chcesz przyjąć do wiadomości prawdy,


@aarahon: no właśnie nie zrozumiałeś, bo w ogóle nie odniosłeś się w tym punkcie do tego, o czym pisałem.

Nie no, nic. Pewnie chcesz dowodów że Hitler wiedział o holokauście.


@aarahon: i znowu nie załapałeś o czym piszę odnośnie tej sprawy.

Zdrowy
  • Odpowiedz
  • 5
a akcje stop ukranizacji polski kto robił?


Btw. jak było AMA z Bosakiem czy Mentzenem (nie pamiętam dokładnie) to cała Neuropa zmieniła avatary i udawała wyborców Konfederacji. Może zrobimy znalezisko pt. "Neuropa i wyborcy Lewicy udając Konfederatów atakują lokal założony przez Ukrainki!"? Przecież byliście zdolni do takiego czegoś, więc dlaczego by nie? Nie mamy dowodów, ale znalezisko będzie miało tyle samo sensu jak to, które założyliście wy.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: ja już dawno doszedłem do wniosku, że jak ktoś aż z taką wczutą "krytykuje" konfederacje i zwalcza ją wszelkimi dostępnymi sposobami (w tym wątpliwymi moralnie) jest po prostu za tą działalność wynagradzany pieniężnie. Można samemu to zaobserwować w bardzo prosty sposób, wystarczy poczytać jaki wylał się niewspółmiernie jad na konfe za ustawe godek z ostatnich dni.
  • Odpowiedz
  • 5
@siadatajta: ja kiedyś obserwowałem Gromotę na Wykopie. Ciekawym zjawiskiem było, że zazwyczaj pierwsze znaleziska i wpisy pojawiały się o 8 rano, kończyły około 20, a prawie każdy weekend był nieobecny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) PiS ma swoich internetowych trolli i to oficjalnie, daję głowę, że takich samych ma warszawski ratusz.
  • Odpowiedz