Wpis z mikrobloga

@Niedobry: Ostatnio była tu dyskusja nawet w gorących że pierwszy który poprawi twoją gramatykę czy wymowę za granicą to będzie Polak no i.... długo nie trzeba czekać żeby się przekonać że to racja.
Co do Twojej wypowiedzi to generalnie się zgadzam bo angielski to żywy język i jak cie ludzie dookoła rozumieją to jest git tym bardziej że nie jesteś nativem, książki do gramatyki czy egzaminy językowe też nie uczą wanna,
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: @Iifeform Ty kim jestes zeby "Tylko wytykac bledy?" No zacietrzewilo mnie wlasnie to co Ty uznajesz za "tylko".

Gdybyy razem pracowali bylbym zmuszony zwrocic Ci na to uwage i uwierz mi gdybym Ci grzecznie w twarz powiedzial:

"...Skoncz prosze z ta buracka i pretensjonalna maniera poprawiania drobnych pomylek bo mi wstyd z Toba pracowac... Ludzie tu przyszli rozmawiac i rozwiazywac problemy. A nie po Twoje uwagi na temat ich gramatyki..."
  • Odpowiedz
@Ommadawn: Poczytaj moje posty wyzej. Przyszlismy tu dla mema a nie po Wasze "nauki".

Nie po to zebyscie sobie lechtali ego tym ze znacie regulke.

Nie widzisz w co brniecie? XD
  • Odpowiedz
@Uuroboros: zawsze mam bekę z tych skrajnie politycznych memów, bo mega często mają jakieś błędy gramatyczne czy ortograficzne, co tylko świadczy o ich twórcach xD
  • Odpowiedz
@Niedobry: Ja tam nie łechtam żadnego ego. Wyjaśniam tylko brednie które piszesz xD
Z punktu widzenia normy językowej did + past simple jest nieprawidłowe, nie idzie ze sobą w parze.
Jednak z punktu widzenia przynależności językowej to nawet i "poszłem se na hate" lub nawet did + past simple może być OK, pod warunkiem przynależności do odpowiednich kręgów. Ciekawe jaka jest Twoja przynaleźność językowa
  • Odpowiedz