Wpis z mikrobloga

Czekaj czy aplikacja skasowała mnie za to ze miesiąc temu użyłem podpiętej karty żeby zapłacić za bilet MPK? Pomijam już fakt ze apka daje kilka sekund żeby wprowadzić nr linii i pojazdu i wybrać płatność a jak nie to ban na pare minut. MPay ostro w kulki leci.
Poleci ktos apke w której zapłacę za parking i kupię bilet MPK bez opłaty za to ze uzywam karty? XD
#mpay #skycash #krakow #pytanie #mpk #ztm #komunikacjamiejska
AdminOfEverything - Czekaj czy aplikacja skasowała mnie za to ze miesiąc temu użyłem ...

źródło: 39FA0366-A374-4F41-9975-7FB8BBCC1906

Pobierz
  • 10
@AdminOfEverything: @strikingsurface:
Istnieje możliwość opłacania parkingu w aplikacji od BNP Paribas. Jest to zrealizowane na usłudze moBilet. Innymi słowy, płatność realizuje z aplikacji banku BNP Paribas, ale usługę dla BP Paribas przygotował/dostarcza moBilet. Zrezygnowałem z mpay po podobnych akcjach jak Twoja...
@AdminOfEverything: złota łopata dla mnie - ten ban na zakupy biletu to jest wymóg MPK w krakowie - bali się, że ludzie będą na ekranie płatności wisieć i kupią w momencie kontroli.
@AdminOfEverything: a czy skycash radzi sobie z 3d secure? jakoś w 2021 roku przejechałem sobie elegancko na bramce na A4 Kraków - Katowice, a na kolejne nic, szlaban sięnie podniósł - bo skycash nie potrafił pobrać sobie hajsu z konta i usunęli mi możliwość przejazdów na autostradach xD po długim dochodzeniu okazało się, że nie potrafili zaimplementować przez pół roku obsługi 3d secure