Wpis z mikrobloga

Czy Mirek Burnejko to tylko dobry sprzedawca kursów (jakich wielu) czy faktycznie dobry przedsiębiorca? Znacie? Ktoś się interesował i ma swoje zdanie? Czy może to kolejny coach zarabiający głównie na sprzedaży swoich mało wartościowych tworów? Ma wiele projektów i spółek również poza kursami jak spółki księgowe i inwestycyjne.

KoninaBeZiomeczka - Czy Mirek Burnejko to tylko dobry sprzedawca kursów (jakich wielu...

źródło: Mirek

Pobierz
  • 4
@KoninaBeZiomeczka: Ukończył studia inżynierskie z elektroniki i telekomunikacji, nie wiem czy ma magistra.

Zanim zaczął bawić się w sprzedawanie kursów miał swoją firmę w IT dotyczącą rozwiązań chmurowych chyba nazywała się Chmurowisko.

Stworzył swoją osobowość online wrzucając vlogi na youtube i dzięki takiemu marketingowi stworzył sobie listę potencjalnych klientów na kursy, a następnie zaczął je sprzedawać. Wkrótce potem utworzył swoją platformę do sprzedaży kursów na wzór udemy.

Moja opinia o tym
@HeavyMagicMissle: Ja nie chcę kupić kursu od niego. Po prostu mnie zainteresowała jego historia. Na początku wydawało mi się że to przedsiębiorca, a jak zacząłem ogarniać czym się zajmuje to nagle wyszło, że jest bardzo podobny do innych "guru" czyli że opycha kursy, ale przy tym tak zbudował swoją postać, że wydaje się bardziej naturalny, bo też bardziej ludzki od takich zmanierowanych ludzi-produktów jak Grzesiak choćby.

Trochę szkoda. Najłatwiej dorobić się