Wpis z mikrobloga

@programista3k: masę jeszcze sprawdź czyli minus od akumulatora, czy nie wyrwałeś go jak zmieniałeś aku, albo czy oczko nie zaśniedziało co jest przykręcone do ramy,

a najlepiej, podłącz żarówkę, probówkę, jeden kabel do plusa do akumulatora drugi do ramy gdzie jest goły metal, powinna zaświecić jeśli jest masa i akumulator sprawny. Jeśli nie to to albo to.

A plus do stacyjki, mam na myśli kabel, który idzie od akumulatora do stacyjki,
  • Odpowiedz
a najlepiej, podłącz żarówkę, probówkę, jeden kabel do plusa do akumulatora drugi do ramy gdzie jest goły metal, powinna zaświecić jeśli jest masa i akumulator sprawny. Jeśli nie to to albo to.


Sprawdziłem miernikiem 12V jest czyli git.

A plus do stacyjki, mam na myśli kabel, który idzie od akumulatora do stacyjki, łączy się z kablem od ładowania, ale to musiał by ci się jakimś cudem przerwać, raczej wątpliwe jeśli jeździł do
  • Odpowiedz
Miernik czasami pokazuje bzdury, na mierniku będziesz miał 12v ale nie będziesz miał amper żeby cokolwiek się zaświeciło, to tak jakbyś dał szeregowo 4 baterie te male płaskie 3v uzyskasz 12v ale rozrusznik nawet nie beknie, dlatego najlepiej sprawdzać żarówką, jak jasno świeci to masz 100% pewności, a akumulatory i nowe potrafią być wadliwe, ale powiedzmy, że jest ok.

To musisz szukać dalej, czyli kolejne połączenie to miejsce za bezpiecznikiem, koniecznie za
  • Odpowiedz