Wpis z mikrobloga

@ContentMarketingExpert: a jeszcze sobie pozwolę w odpowiedzi do Cb podrazyć moją teorię. Mavon postowała beatkę na wykopie już w 2019 r. Nie wiem ile ma kanał Beatki ale wydaje mi się, że okresy aktywności będą podobne (pomijając zniknięcie mavon z discorda w atmosferze skandalu). A mało jest tak silnie zaangażowanych w uniwersum kobiet i aż nie możliwe, żeby beatka się na discordzie nie udzielała. Więc łączę obie te postacie. Inna sprawa,
@Kafau: oh myślę, że na pewno. Niestety wielu tutaj ma pamięć złotej rybki i żyje od jednej afery kopertowej do drugiej. Inna sprawa, że wielu tych co dziś tutaj przebywa to odpady po bonzie czy innych patostreamerach. Natomiast ja też myślę, że mavon=Beatka jednak przede wszystkim podpowiada mi to intuicja oraz zamiłowanie tych dwóch postaci do tworzenia podsumowań. Niestety nic nie słyszałem o aferze, czy mógłbyś rozwinąć ten wątek?
@ContentMarketingExpert: najgorsze jest to że nie śledziłem discorda regularnie i jedyne co wiem, to że jakaś afera była ale żadnych szczegółów. Po prostu w którymś momencie zniknęła z generalicji i ktoś pisał że się pokłócili i chyba bana dostała. A te podsumowania to kolejny mocny trop