Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że w Uniwersum wieje niemytym panem, to postanowiłem pobawić się sztuczną inteligencją i kazałem opowiedzieć jej kilka historii. Na początek historia o nieszczęśliwej miłości Albercika Fararary do Łukasza:

Albercik Farara był samotnym mężczyzną, który mieszkał w małym mieszkaniu w Londynie. Nie miał pracy ani przyjaciół. Jego jedyną radością były pasztet i stary chleb, które kupował w sklepie spożywczym na rogu. Pewnego dnia natknął się na profil Łukasza na portalu randkowym. Łukasz był przystojnym i uśmiechniętym Polakiem, który mieszkał w Białymstoku. Albercik zakochał się od pierwszego wejrzenia i postanowił napisać do niego wiadomość.

Cześć Łukasz! Nazywam się Albercik i jestem z Anglii. Podoba mi się Twój profil i chciałbym Cię lepiej poznać. Co robisz w życiu? Jakie masz zainteresowania?

Albercik czekał z niecierpliwością na odpowiedź. Po kilku godzinach sprawdził swoją skrzynkę i zobaczył, że Łukasz mu odpisał.

Cześć Albercik! Dziękuję za wiadomość. Jestem żonaty i mam dwójkę dzieci. Pracuję jako księgowy w małej firmie. Lubię grać w piłkę nożną i oglądać filmy akcji. A Ty?

Albercik poczuł ukucie w sercu. Nie spodziewał się, że Łukasz jest żonaty i ma dzieci. Był rozczarowany i zły, ale nie chciał stracić kontaktu z nim.

Ja też lubię filmy akcji! Może kiedyś obejrzymy jakiś razem? Nie mam pracy ani rodziny. Jestem samotny i szukam miłości.

Albercik wysłał wiadomość i liczył na to, że Łukasz odpowie mu pozytywnie.

Łukasz przeczytał wiadomość Albercika i poczuł się nieswojo. Nie szukał miłości ani przygody na portalu randkowym. Chciał tylko poznać nowych ludzi i poprawić swój angielski. Nie interesowały go relacje z innymi mężczyznami.

Przepraszam Albercik, ale nie jestem zainteresowany Tobą w ten sposób. Jestem hetero i kocham swoją żonę. Myślałem, że chcesz tylko porozmawiać jako przyjaciel.

Łukasz wysłał wiadomość i postanowił zablokować Albercika na portalu randkowym.

Albercik otrzymał wiadomość od Łukasza i zapadła mu się ziemia pod nogami. Jego marzenie o miłości legło w gruzach. Poczuł się odrzucony i poniżony.

Dlaczego? Dlaczego nie możesz mnie pokochać? Jesteś moim ideałem! Proszę, daj mi szansę!

Albercik próbował napisać do Łukasza ponownie, ale nie mógł tego zrobić, bo został zablokowany.

Zrozpaczony Albercik wrócił do swojego mieszkania i zamknął się w nim na kilka dni.
Nie miał nikogo ani niczego oprócz pasztetu ze starym chlebem.

#kononowicz #patostreamy #sztucznainteligencja