Wpis z mikrobloga

Uważam, że jedyną osobą, która może odratować polską scenę patostrimów to #patocoach, który ma wyjść w czerwcu/lipcu i ciekawe czy zacznie od razu strimować, wydaje mi się, że nie. Zajebiście pozytywny wariat, który nie #!$%@?ł się w tańcu z dymami, pamiętam jak powiedział, że wiadro farby na siebie wyleje za 100zł, a za 10minut wylewał je za friko na baniak, bo jak stwierdził "muszą być dymy, bo stypa jest". Żeby jego aktorstwo potrwało jak najdłużej musiałby prowadzić strimy z jakiegoś zadupia jak #bystrzaktv, jego melina i tak jest już pewnie dawno splądrowana. Świetne to były czasy, gdy człowiek się przebudzał w środku nocy, a za chwile dostawał powiadomienie o randomowym lajcie pato (,) mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie GDZIE JEST #!$%@? KO KO i kiedy lajt #danielmagical #patostreamy
Pobierz Ransley - Uważam, że jedyną osobą, która może odratować polską scenę patostrimów to #...
źródło: Pato
  • 14
@maniek901: o ile się nie mylę to było zagrożenie życia dla mieszkańców budynku, podpalał łóżko, choinkę i wyrzucał ja przez okno. Chodząc że stoickim spokojem po mieszkaniu i wyczekując do ostatniego momentu. Gdy przyjeżdżała policja i straż na chatę próbował wmówić im że jest strażakiem. Na koniec pamiętam akcje że zawinęli go do psychiatryka na badania. Tam też chyba była akcja w której próbował odpalić fajkę na korytarzu w czasie oczekiwania
@piescieebal: gwarantuje ci ze malysz po wyjściu z pudła nie będzie już taki sam. Jego przygody z butelkami jakie miał za czasów jak go oglądaliśmy to nic w porównaniu z tym co przechodzi pod celą. FAS siedział z alimenciarzami i innymi podobnymi mu pijakami a malysz zjechał już do normalnego kryminału
jak trafil na normalna cele to raczej go tak naprostowali ze nigdy nie zrobi streama ale taki debil to pewnie na jakis S-kach siedzi z innymi paparuchami.
@Bialy_Kiel: i pewnie siedzi na S-kach z alimenciarzami i innymi przyglupami tyle ze do tego debilami albo z próbami samobójczymi. Przeciez on po wejsciu na normalna cele to po 5 minutach by wybil klape i mial wyjazd. Nikt normalny by nie chcial z nim siedziec. Ewentualnie z jakimis trollami zapijaczonymi co tez mozliwe.