Wpis z mikrobloga

  • 0
@paczelok: ostatnia gra, w jaką grałem na PC to było Return to Castle Wolfenstein z 12 lat temu i nie zależy mi na najnowszych grach, a bardziej na jakichś kilkuletnich klasykach. Tylko nie znam się i nie wiem czy to jest warte tej ceny
  • Odpowiedz
@L3gion: No ale z tego linka to za 4k kupi kompa na którym i tak gry będą gorzej działały i to jeszcze bez akcesoriów. Procek jest przecież dobry i na spokojnie wystarczy na minimum 2 lata a pewnie i nawet z 4.

@Elec Niby dlaczego? Jak ta karta nie weźmie więcej niż 250W.

@Zapaczony IMO opłaca się w #!$%@?. Sama karta i monitor są warte 3,5k.
  • Odpowiedz
  • 2
@Elec na 650w spokojnie może lecieć 3080. To ile prądu w peaku pobiera 3070 to jest śmiech, a pisanie, że to igranie z ogniem - głupota
  • Odpowiedz
No ale z tego linka to za 4k kupi kompa na którym i tak gry będą gorzej działały i to jeszcze bez akcesoriów. Procek jest przecież dobry i na spokojnie wystarczy na minimum 2 lata a pewnie i nawet z 4.


@bachuxd: 12 gen Intela to skok o kilka klas no i do tego ma nową platformę. Moim zdaniem lepiej w przyszłości wymienić GPU niż 3/4 kompa. No i jakoś
  • Odpowiedz
@L3gion: Ok ja to wiem, ale to nie czyni z 10400f słabego procesora, bo ten cały czas jako tako nadaję się do 3070. A taki zestaw za tą cenę jest jak najbardziej spoko.
  • Odpowiedz