Wpis z mikrobloga

Kurde, chcę się wziąć za Yakuze na poważnie, ale za każdym razem jak mam ten plan to gram kilka h i mam dość. O ile kocham gry fabularne i dużo filmików w grach to tutaj te rozmowy to masakra. 80% czasu to gadanina. No ale chce to przejść bo mimo wszystko główna fabuła jest sztosem. Plan jest taki, że mam Judgment 1 i 2 i najpierw skończe jedynkę, potem przejde Yakuze 7 like a dragon i dopiero Lost Judgment bo podobno spoileruje 7. I zobaczymy czy wystarczy mi siły by przejść 0,1,2,3,4,5,6 xD #playstation #xboxseriesx #xboxone #playstation5 #konsole #yakuza
  • 8
@TorrezzinoRagazzo: wiesz, jak kogoś #!$%@? gra, to nie ma obowiązku grania - na cholerę się męczyć? Wcale nie jest powiedziane że na końcu czeka nagroda która osłodzi tę męczarnię :>

Poza tym jak da się pomijać dialogi i wkurzają Cie, to można je pomijać.. oni tego nie sprawdzają! :D Może okaże się że potem nie będzie aż tak drętwo...
@annotate: Nie no, "męczyć" to dużo powiedziane, po prostu chce przejść bo fabuła i zarys gier mi się podoba, tylko właśnie szkoda, że człowiek nie mógł w to grać na bieżąco i teraz dużo do nadrobienia jest. A powiedzmy sobie szczerze, to jest 10 gier które dzieją się w tej samej, niewielkiej lokacji i to jest trochę odrzucające. Plus masa dialogów bez dubbingu, sam tekst. Na razie skończę Judgment, 7 i
@TorrezzinoRagazzo: nie przeszedłem :P odpisałem po po prostu w pewnym wieku jak widzisz grę która #!$%@? dwoma godzinami dialogów tekstem zanim da Ci sterowanie, to po prostu mówisz że #!$%@?, nie masz na to czasu :D

Może ten czas nadchodzi... :D
@Krs90: wyobrażasz sobie ten kwik jakby w europie albo ameryce robili gry w takim stanie jak wychodzą z japoni? Brak dubbingu w wielu miejscach, animacje z ps2, grafika często też lata ps2/ps3, recykling postaci, lokacji itd XD God of war Ragnarok momentami był krytykowany, że "znowu to samo" chociaż to była tylko druga część (z tych nowych) a gry z japoni? #!$%@? #!$%@?, biegaj po raz 15 po Kamurocho xD No