Wpis z mikrobloga

Wiele lat temu, pewnie koło 2010, widziałem w telewizji (najprawdopodobniej tvp1 lub polsat) urywek jakiegoś filmu/serialu. Mężczyzna i kobieta, możliwe że ktoś jeszcze, byli na jakimś statku kosmicznym lub czymś w tym rodzaju, miejsce ciemne i ponure. Byli w pomieszczeniu gdzie było słychać tykanie zegara, ale mężczyzna powiedział że tutaj nie ma zegara więc coś musi udawać ten dźwięk i okazało się że dźwięk wydawał jakiś ukryty robot, podobny do Daleków z Doktora Who, więc możliwe że to było coś z tego uniwersum. Później kojarzę jeszcze moment gdzie przez jakiś portal (?) zajrzeli do zielonego parku z drzewami, ale tego już jestem mniej pewien.
Czy ktoś kojarzy jaki film/serial mogłem wtedy widzieć?

Pozwolę sobie zawołać eksperta @WLADCA_MALP :D
#film #filmy #serial #seriale #drwho #doktorwho #szukamfilmu #kino #telewizja
  • 5
@13czarnychkotow: TAK, DOKŁADNIE O TO CHODZIŁO!
W sumie zabawne, bo robot nie był nawet podobny do Daleka, ale tak się złożyło że to akurat też doktor Who xD
Przez dekadę sporo rzeczy w głowie uległo zmianie, ale motyw z zegarem pozostał nienaruszony!
Dziękuję Ci pięknie za przybliżenie źródła jednego z pierwszych mglistych wspomnień z dzieciństwa, bo z tego co czytam emisja tego odcinka w polskiej TV musiała mieć miejsce jakoś koło