Wpis z mikrobloga

Witajcie zacni wędrowcy. Wpadam na tag z pewnym zapytaniem ponieważ jakoś pół roku temu przypadkiem trafiłem na tego Napierałę, obejrzałem (czy też raczej głównie przesłuchałem w tle) kilka jego materiałów po to aby stwierdzić, że gość jest totalnie mierny. Wiedzę o nim po części uzupełniłem sobie z Waszych wpisów ale nadal nie rozumiem o co z nim chodzi. Żyjemy w takich czasach, że każdy randomowy typ może uznać się za eksperta, stworzyć grupę swoich odbiorców i z tego czerpać zyski? Jeśli tak to mnie tylko bierze śmiech na to wszystko. Natomiast co Napierała sobą reprezentuje, kim on jest, co osiągnął aby plasować się w takiej roli jaką obrał?

Druga sprawa. Trafiłem wtedy kiedy miałem okazję przesłuchać jego materiały na rozmowy z jakimś dziwnym facetem w okularach i białej koszuli na temat III Rzeszy. Ogólnie rzecz biorąc temat ten to mój konik, szczególnie, że wypowiadali się tam trochę o interesujących mnie sprawach społecznych i co muszę stwierdzić to ogólnie marne było to strasznie. Opierało się też najczęściej o sięganie do popularnych, zagranicznych książek celem wyciągnięcia różnych cytatów bez głębszego poznania problemu, analizy czy spojrzenia bardziej fachowego. No i tu znów pytania. Kim był ten człowiek, z którym napierdała rozmawiał? Jaki jest sens prowadzenia tego typu rozmów. Szkoda na nie gigabajtów bo przypomina mi to trochę rozmowy jakie prowadzę ze znajomymi. Z tą różnicą, że ich nie nagrywamy.

#napierala
  • 6