Wpis z mikrobloga

@Bagienne_Ziele: Oba te rozwiązania nie są śmieszne i raczej to próbuje przekazać "ekspertom" z wyk0pu. I ruscy i Ukraińcy tworzą takie rzeczy, sam byś tworzył mając życie na szali

Co do tej wieżyczki na mt-lb to już się wyjaśniło do czego jest. Gdy mt-lb będzie okopany wystawać będzie sama wieżyczka, chronić ma od dronow i frontalnych ataków. Imho świetnie pomyślane.
@Aquamen: To tylko świadczy o tym jak roSSyjska armia (która uważa się za drugą na świecie) jest zdesperowana, skoro musi robić tak kiepskie bezradarowe systemy przeciwlotnicze.. założę się, że większość z tego szmelcu zostanie zniszczona z granatów zrzuconych z dronów.
Pobierz Bagienne_Ziele - @Aquamen: To tylko świadczy o tym jak roSSyjska armia (która uważa s...
źródło: 11111111111
@Bagienne_Ziele: bzdury, w warunkach wojennych Ukraińcy oddaliby dużo za taki chociaż sprzęt. Ukraińcy przerabiają zdobyczne t62 na karetki na przykład. Karabin Maxim ma już prawie, ze sto lat a Ukraińcy i ruscy używają i chwalą do dzisiaj. Wam się serio wydaje, że jak coś jest stare to nie spełni swojej funkcji xd

Ruscy traktują te stare mt-lb jak jednorazówki wsadzając do nich ładunki wybuchowe i wrzucając bieg kierują je na ukraińskie
Pobierz Aquamen - @Bagienne_Ziele: bzdury, w warunkach wojennych Ukraińcy oddaliby dużo za ta...
źródło: 8e90c19804abd80c5bc26ef3e1aa27e9
@Aquamen śmieje się z Peugeota 307CC jak głupi do sera Uważa nawet, że broń na pełgocie jest zamontowana na wysokości 2.5 mm (tyle to chyba by nie miał nawet cekaem na landarze kroloej Elzbiety). Żmieje się też z Rapira na MT-LB.

@Bagienne_Ziele: nawet nie wycięli dekla, żeby postawić na dnie kadłuba???
@Bagienne_Ziele: czepiasz się słówek czyli dobrze trafiłem, że jesteś z tej samej trollowni która tworzy tu konta do siania dezinformacji i propagandy po wybuchu pelnoskalowej wojny.

Mam nadzieję, że dobrze zarabiacie tam chłopaki
@Bagienne_Ziele: 6 miesięcy konto masz, ja 3 lata. Fakty. Nie odwracanie kota ogonem. Jeśli ktoś z nas dwóch pracuje w trollowni i postuje na potrzeby propagandy obcego państwa to jesteś to ty raczej, wynika to z prostej matematyki. Pozdrawiam.