Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

W dniach 22-23 kwietnia szykuję w Lublinie festiwal gier planszowych. Od paru lat prowadzę w Lublinie sklep z grami i staram się promować to hobby, między innymi przez organizację eventów, ogarnianie grania w knajpach itd. Teraz przyszła kolej na coś dużego - biletowana impreza na hali targowej, z dużym gamesroomem, stoiskami wystawców, sesjami RPG, prelekcjami i turniejami. Wrzucam link do wydarzenia na fb, zapraszam do śledzenia i do zobaczenia!
https://www.facebook.com/events/2473319852806173

#gryplanszowe #gryplanszoweikarciane #grybezpradu #festiwal #lublin #3k6 #3k6festiwalgier
wyludniacz - Hej Mirki, 

W dniach 22-23 kwietnia szykuję w Lublinie festiwal gier pl...

źródło: 3k6_wydarzenie2_r

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@wyludniacz: myślę, że z ciekawości się pojawię.
Jaka ma być cena biletu?
A skoro będzie trzeba płacić za wejście to dalibyście jakieś fajne ceny na gry bo jak mam przepłacać to wolę osobiście podjechać sobie do Dragoneye.
  • Odpowiedz
  • 2
@Qullion: Cena za wejście nie będzie duża, około 40zł za dwa dni. Przede wszystkim wystawcy będą sprzedawać a u nich wiadomo że taniej bo nie ma marży pośrednika. A to co będę miał na stoisku mojego sklepu (granaczas.pl) też postaram się żeby było atrakcyjne cenowo :-)
  • Odpowiedz
  • 0
@karol-domanski33: szczerze, nie myśleliśmy o tym. Byłbyś zainteresowany? Musielibyśmy znaleźć jakiś podmiot który ogarnia takie rzeczy - trzeba mieć zestawy szachów, zegary itd. Rozmawialiśmy o współpracy z ekipą sunrise chess / szachowo (są spod Lublina) ale nie dadzą rady być osobiście ze stoiskiem, będą tylko ich produkty do kupienia na stoisku granaczas.pl
  • Odpowiedz