Wpis z mikrobloga

@LuckyLuke_2776 no widziałem jakieś zestawy naprawcze za 4 dyszki na allegro i pewnie sam wymienię ale tak czy siak myślę nad zakupem kolejnego zestawu ale juz z innej firmy.

Moze cos z lepszym chwytem? Do tej pory grałem na oryginalnych joyconach i skull n co grip
@kawaczekoladowa: zaznaczę, że w 99% gram w łóżku w trybie handheld i mam oryginalne w idealnym stanie, ale dokupiłem od razu:
1) nyxi hyperion,
2) zamienniki z aliexpress za ~150zł..

1) są bardzo spoko, od razu się lepiej trzyma konsolę.. wadą jest to, że jeśli chcesz zabrać z domu, to albo trzeba dokupić dedykowany pokrowiec, albo brać standardowe, bo trochę powiększa to konsolę..
2) kupione pod kątem siostrzeńca - niech mi
Do tej pory grałem na oryginalnych joyconach i skull n co grip


@kawaczekoladowa: No to bardzo dobrze grałeś (jeśli grip to był neogrip). jak szukasz wytlumaczenia dla swojej huci nabycia jakiegoś gadżetu bo już nie ma się czym jarać (co jest zupełnie normalne, pierwsze 40 lat dzieciństwa jest najtrudniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to obczaj hori split pad pro może ¯\(ツ)
@Haszaks @Griffith Też mam pro pada ale gram na tv tylko jak znajomi wpadną dlatego myślałem, że nowe wireless joycony moga byc atutem ale i tak wybiorę Hori Split Pad Pro, dostępny w PL i wydaje sie mega opcja do gry w łóżku

A driftujacy lewy joycon i brak clicku w drugim moze sam naprawie ( ͡º ͜ʖ͡º)
(nie wiem gdzie kupić ten 2)


@kawaczekoladowa: na oficjalnej stronie.. czasami są braki, bo one schodzą dość szybko, więc najlepiej podać maila i czekać na info - co 2 tygodnie jakoś się partia pojawia i trzeba od razu brać - bo długo one nie leżą, a to też o czymś świadczy..
@kawaczekoladowa: ale ty wiesz, że Hori nie obsługują gier motion control, czyli nie mają żyroskopu?
jeśli wiesz to ok, ale w niektórych grach jest to potrzebne (np. zelda, gdzie wymagają tego świątynie, a żyroskop też pomaga w celowaniu z łuku..).