Wpis z mikrobloga

@kidi1: wiem, że to niewiele zmienia, ale chcę jasno zaznaczyć, że nie ma na to mojej zgody. Jeśli będziemy to akceptować to dalej będziemy żyć w smutnym świecie hipokryzji i #!$%@?ństwa
  • Odpowiedz
@w_glab_przeszlosci: Być możesz kiedyś zrozumiesz że do każdej partii ciągną miernoty mentalne, PIS nie jest żadnym wyjątkiem. Zmieniają się tylko dekoracje i nie ma się co oburzać bo taka już jest mentalność ludzka. Przykładów są dziesiątki, np w Warszawie 50-letni Robert założyciel Wioski Żywej Archeologii...
  • Odpowiedz
@w_glab_przeszlosci: Politycy już się zaczynają licytować kto więcej da i obieca. To nie jest normalne i spoleczenstwo nie może wyrazić zgody na takie marnowanie pieniędzy i zadłużanie państwa.
Chyba nie pójdę na te wybory bo #!$%@? mnie czy rządzi PiS, PO czy moja stara, i tak będę ruchany na hajs a pieniądze będą rozdawane za głosy w formie kolejnych socjali.
  • Odpowiedz
@kidi1: a to spoko to przyzwalajmy dalej na coś takiego. Jak ktoś tam 8 lat temu nie wpisał zegarka do oświadczenia to teraz też możemy pogonić parę miliardów.
  • Odpowiedz
Nie powinna, ale tak wygląda. Obojetnie jaka partia nas trzyma za mordy


@kidi1: pisowiec detected
daj taką aferę z po, co tak rozdmuchali na złość pisowi ze doprowadzili ofiarę do samobójstwa?
  • Odpowiedz
@Faraluch: Ja pisowiec? Hahahaha... Jeszcze nie zauważyłeś, że każdy rząd ma cis za uszami i kazdy po kolei za te afery spada z rowerka? Obojetnie kogo wybierzesz, historia się powtarza.
  • Odpowiedz