Wpis z mikrobloga

@snippy_: Jednym z powodów dlaczego przerzuciłem się na metadon był ten obrzydliwy smak Bunorfinu, za każdym razem odruch wymiotny jak coś spłynęło a bierz codziennie 20mg () a Suboxone?
@coco-cola: No właśnie nie we wszystkich. W subutexie chyba nie ma. Poza tym przeczytałem że dwutletek tytanu może rozstrajać mikloflorę jelitową, a nawet prowadzić do raka. Ja od lat zmagam się z dużymi problemami z jelitami.
@Okajri No ja biorę te tabsy do nosowo, więc w ogóle masakra jak chodzi o spływ xD Tą drogą wystarczą mniejsze dawki i czuć działanie coś tam. Też bym wolał mietka z jednej strony. Z
@snippy_: To prawda, odstawienie buprenorfiny nie stanowiło problemu, cała paczka mi została bo praktycznie z dnia na dzień. Branie metadonu mam przewidziane na lata, na odstawienie pod okiem lekarza będę miał dużo czasu. Nalokson jest po to żeby nie wstrzykiwać, w normalnym użytku chyba niczego nie zmienia. Wiem że kiedyś był Subutex na programie, teraz tylko Bunorfin.
@snippy_: bupra w tabsach jest w PL absurdalnie droga, 8 mg w jednej tabletce potrafi kosztowac 30-50zl, jak kupujesz blistrami to bliżej 20-30 za sztukę. Lepiej zmotaj plastry i wal pod dziąsło.
Całe szczęście ja z bunorfi em nie mam tego problemu.