Wpis z mikrobloga

Mireczki pijcie z nami kompot ()
Nasz portal ogłoszeniowy z dnia na dzień ma coraz więcej ofert (teraz koło pięciu). Mega się cieszymy, ze ludzie nam zaufali i jest całkiem sporo wejść po naszej promocji ofert, bo około 500~

Jak jesteście zainteresowani to za darmo wstawiamy oferty i je promujemy. Soon może jakieś rozdajo kubeczków?

https://rentsofa.com/pl

#rentsofa #nieruchomosci #wynajem #programowanie
RentSofa - Mireczki pijcie z nami kompot (。◕‿‿◕。)
Nasz portal ogłoszeniowy z dnia na ...

źródło: AB859938-F86E-44F8-BD6B-E92E1C99A94D

Pobierz
  • 8
@mirasKo-Kalwario: będziemy to zmieniać niedlugo pewnie, tam jest kwestia tylko wykupienia ich premki za 9$
Ale good point, dzieki za dostrzeżenie, będziemy zmieniać

@damianooo8 rentsofa ma wsparcie do parunastu walut, 4 języków i pinezke można postawic wszędzie. Ale realnie póki co zaczynamy od Polski
@mirasKo-Kalwario: Mi ta domena pasuje. Wcale nie jest skomplikowana i łatwo wpada w ucho. Jedynie zastanowiłbym się czy tak jest dla anglojęzycznych ludzi.

@GeDox No nie wiem czy droga kampania reklamowa by coś zdziałała. Na pewno nie na początku, przy tak małej ilości ogłoszeń. Wpierw warto reklamować darmowymi sposobami i sprawdzać jak to się przyjmuje. I stopniowo dostosowywać funkcjonalność do potrzeb/sugestii ludzi.
Taki Ebay wpakował miliony w reklamę i jakoś nie
@RentSofa: W sensie co? Chwalisz się portalem z ogłoszeniami gdzie jest 5 ofert?

#!$%@?, gratulacje!


EDIT:
Dobra, doczytałem story Waszej stronki. W sumie pomysł mi się podoba, może znajdą się na to zainteresowani.
Pytanie tylko czy jak już zweryfikujecie że taki model biznesowy się sprawdza i ludzie wolą np. wynająć taniej komuś zaufanemu z wysoką oceną u Was na portalu, to czy taki otodom nie dorobi tez na szybko profili i
@amstaf01: Ale to właśnie świetny pomysł, żeby oznaczać wynajmujących, którzy podwyższają czynsz w trakcie trwania umowy, żeby najemcy byli tego świadomi. Ja bym nie podpisał umowy z takim wynajmującym - tak, podwyższanie czynszu jest zgodne z prawem pod pewnymi warunkami, ale najemca może się nie zgodzić i wtedy umowa najmu przestaje obowiązywać.